Celibát je trendy. A taková Julia Fox v něm žije už roky

Málokdo by to do Julie Fox řekl. Herečka se pravidelně objevuje na veřejnosti v modelech, které odhalují celé její nohy, břicho i prsy – a někdy také všechno dohromady. Pokud dáme na předsudky, podle stylu její prezentace by se mohlo zdát, že je v sexu velmi otevřená a aktivní. Ale staré rčení „nesuď zboží podle obalu“ evidentně beze zbytku platí i v jejím případě. Bývalá partnerka Kanye Westa totiž prohlásila, že žije už více než dva roky v celibátu. Svůj výrok uvedla jako reakci na billboardy v rámci reklamní kampaň seznamovací aplikace Bumble. Na nich stojí: „Přísaha celibátu není řešením“. Právě to Julii rozlítilo a donutilo ji reagovat.

Vztah Kanyeho Westa a Julie Fox rychle vzplál a ještě rychleji vyhasl

elle.cz

Fanoušci Julii Fox tleskají

2,5 roku celibátu a nikdy nikdy mi nebylo líp,“ napsala Julia Fox v sobotu v sekci komentářů k videu na TikTok. Tím čtyřiatřicetiletá modelka a herečka vyvolala poprask mezi fanoušky, kteří začali na její šokující odhalení ihned reagovat. Komentáře na Juliino prohlášení jsou vesměs kladné a Julii obdivují. „Akt hodný královny,“ napsal jeden z komentujících. „Bože, nemyslel jsem si, že bys mi mohla dát další důvod, abych tě obdivoval ještě víc,“ připojil se další, a jiný reagoval: „Julio, jsi má hrdinka.“ Jeden z fanoušků se dokonce vyznal: „Julio, je pravda, že já sám žiju v celibátu 20 let a každým rokem se to zlepšuje.“ Naopak na reklamu Bumble se množí kritika. „Páni, tohle Bumble opravdu nezvládl,“ ohodnotil kampaň seznamovací aplikace přispěvatel. „To není ‚přísaha celibátu‘! Jsme prostě jen šťastní sami!“ uzavřel debatu nad reklamní kampaní Bumble jiný komentující a potvrdil trend, který je ve společnosti v poslední době zaznamenáván – a to znechucení nad (ne)funkčností seznamovacích aplikací a rozčarování jejich uživatelů.

Julia Fox o Kanye Westovi: před každým rande jsem musela ke stylistce

elle.cz

S Westem nic nebylo

Paradoxně to byl právě milostný život, který Julii Fox dostat do titulků společenských magazínů, zejména její poslední bouřlivý románek s Kanyem Westem. Fox se známým rapperem randila asi šest týdnů na začátku roku 2022, když se rozváděl se svou bývalou manželkou Kim Kardashian. Modelka později promluvila o jejich krátkém vztahu během rozhovoru pro New York Times v roce 2023. Když se časopis zeptal, proč Fox ve svých memoárech Down the Drain z roku 2023 popsala několik sexuálních setkání s muži kromě Westa, odpověděla: „Protože tam žádné nebylo.“ Přiznala tedy, že s Westem nikdy neměli sex.

Děkuji, raději celibát

Když Fox vzpomínala na svůj krátký románek se zakladatelem Yeezy, popsala, že se jejich vztah rychle rozjel poté, co se setkali na silvestrovské párty v Miami v roce 2021. Několik týdnů byl vztah velmi intenzivní a Fox mimo jiné prohlásila, že se cítila jako Popelka, když West zaplnil celý hotelový pokoj oblečením pro ni, ve chvíli kdy spolu měli vyrazit na druhé rande. Už po pár týdnech ale bylo po všem a Julia Fox svůj vztah s kontroverzním hitmakerem později popsala, že si připadala, jako by měla na starosti další dítě. Herečka má z nevydařeného manželství s Peterem Artemievem syna Valentina. Po rozvodu s ním Fox v roce 2020 krátce chodila s raperem Drakem. Herečka pak ale zřejmě poznala, že než špatné vztahy, raději nebude mít žádné. A drží se tohoto rozhodnutí už přes dva a půl roku.

Počestná Julia ve svých necudných modelech:

Zdroj: PageSix.com, TikTok