Julia Fox o Kanye Westovi: před každým rande jsem musela ke stylistce

Herečka Julia Fox ve svých memoárech Down the Drain Kanye Westa nazývá pouze „umělcem“, přesto je všem jasné, o kom mluví. Vztah mezi oběma extravagatními celebritami trval od začátku roku 2022 necelé dva měsíce, ale Julia vzpomíná na Kanyeho obrovský šarm stejně jako na jeho podivné výstřelky, které jí v hlavě nakonec rozsvítily červenou kontrolku. Dnes to, co ve vztahu s ní slavný rapper předváděl, nazývá „nemocnou, zvrácenou hrou“.

On mluví, já poslouchám

Seznámení Fox s Westem prý proběhlo nejprve přes prostředníka. Její kamarád se zeptal, zda by mohl předat její číslo „slavnému umělci, který se na ni ptal“. Brzy jí od Kanyeho přišla první textovka a následovaly desítky telefonních hovorů. Herečka s rapperem si prý dokázali povídat dlouhé hodiny, i když jejich konverzace měly k dialogu dost daleko. Hovor vedl většinou Kanye a Julia mu naslouchala. Když už ji ale Kanye pustil ke slovu, měla Julia pocit, že si o ní myslí, že je vážně chytrá a má skvělé nápady.

Vztah Kanyeho Westa a Julie Fox rychle vzplál a ještě rychleji vyhasl

elle.cz

Magie prvního setkání

West pak pozval Fox, aby s ním strávila Silvestra v Miami, což sice nejprve odmítla, ale když pro ni a její přátele poslal soukromé letadlo, došly jí argumenty. Jejich první osobní setkání bylo téměř magické. Fox uvedla, že když se konečně viděli tváří v tvář, neřekli si jediné slovo. Pouze se objali, West ji pevně chytil a rukama hladil její tělo a ona ho začala líbat na krk. „Vím, že tohle je začátek něčeho opravdu výjimečného,“ vzpomínala na onen večer. Hudba v klubu jim nedovolila si v klidu promluvit, proto vyšli na parkoviště. Tam Kanye kouzlo okamžiku drsně ukončil, když si musel ulevit u nejbližší zdi. Fox před něj duchapřítomně skočila, aby si ho kolemjdoucí nefotili. Jakmile Kanye skončil a zapnul si kalhoty, objal ji a vášnivě políbil. První rande jako z pohádkové knihy… Oficiálním párem se stali na druhý den, když se spolu vydali na večeři do restaurace Carbone v Miami. Poté, co West přeskládal prostřený stůl, se jí narovinu zeptal, zdali chce být jeho přítelkyní. Čirou náhodou je u toho nachytal fotograf společenského magazínu.

Příběh o muži, jehož ego potřebuje ženy

elle.cz

Nová prsa a smlouva o mlčenlivosti

Po další schůzce o několik dní později se po večeři vydali do Westova hotelového apartmá, kde na Fox čekaly štendry s oblečením a stylistky. Když si zkoušela top, který jí bez podprsenky neseděl, Kanye okamžitě navrhl: „Nechám ti udělat prsa, jestli chceš.“ Následující den upozornil Julii, že do magazínu Interview posílá fotky z jejich rande a chce, aby napsala odstavec o tom, jak se seznámili. „Mám pocit, že mě využívá v nějaké podivné, zvrácené hře,“ napsala Fox. „Připadám si špinavá.“ Mezitím Fox a její nejbližší přátelé obdrželi od Westa smlouvy o mlčenlivosti, ale Julia ji odmítla podepsat. Pak už to šlo z kopce. Navštívili spolu sice pařížský týden módy, ale West začal Fox vyčítat všechny možné věci, které mu na ní a jejích přátelích vadily.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Divadlo s Birkinkami 

O několik dní později sdělil Kanye po telefonu Julii, že si chce dát pauzu, nicméně že se zúčastní její narozeninové oslavy. Před ní Julii povolali do hotelu na druhé straně Manhattanu, kde už na ni, stejně jako před předchozími schůzkami, čekaly její známé stylistky a stojany s oblečením, které předtím Kanye schválil. Ten nechal Julii a jejím kamarádkám přinést pět oranžových krabic Hermès obsahujících ikonické kabelky Birkin. „Mé kamarádky jsou u vytržení, ale nemohu se zbavit pocitu, že je to spíše gesto na rozloučenou než narozeninový dárek,“ uvedla Fox v memoárech. Také přiznala, že West obdarovanou skupinku přiměl před fotografem několikrát opakovat Hermés unboxing, dokud nebyl s výslednou fotkou spokojený. „Děláme, co nám bylo řečeno, neohrabaně rozhazujeme ruce a křičíme radostí, zatímco Kanye stojí v pozadí a s hrdostí tomu přihlíží,“ popsala situaci Julia. „Pózujeme jako loutky a já mám pochyby o jeho skutečných úmyslech, protože mám pocit, že toto velkolepé gesto není nic jiného než reklamní trik.“ Slavnostní večer skončil špatně. West si Fox během její oslavy v klubu vůbec nevšímal. Druhý den ráno mu napsala, že je připravena se rozejít.

PO ROZCHODU RAČTE OBLÉKNOUT REVENGE DRESS

elle.cz

Zdroj: Pagesix.com, buzzfeednews.com