Meghan má kolem sebe nový tým: Hollywoodský comeback je na spadnutí

Meghan chce nový projekt a větší úspěch

V srpnu celebrity web Page Six oznámil, že vévodkyně Meghan plánuje svůj velký návrat před kamery. Odhalil, že bývalá hvězda „Kravaťáků“ strávila léto dokončováním plánů na nový způsob, jak prostřednictvím médií vydělávat peníze. Dosavadní velkolepé projekty ve spolupráci s Netflixem a Spotify sice vynesly miliony, ale nebyly tak úspěšné, jak se předpokládalo. Se Spotify se i přes smířlivé oficiální oznámení Harry s Meghan nerozešli s dobrém. Jeho ředitel se na adresu ex-královského páru vyjádřil velmi nevybíravě a je téměř vyloučeno, že by v budoucnu mohli spustit nějaký další společný projekt.

Obavy o Meghan: propadlý obličej, vyhublé nohy. Co se s ní děje?

elle.cz

Meghan chce zpět do Hollywoodu. Nechce hrát, ale řídit

Nicméně sama vévodkyně se během svého pobytu v Německu, kde se s Harrym zúčastnila her pro vojenské veterány Invictus Games, nechala slyšet, že stále „plánuje svůj hollywoodský přerod“. Zdroj blízký Meghan řekl webu Page Six, že Markle podepsala v dubnu smlouvu s hollywoodskou agenturou WME, aby se v mediálním odvětví opět stala silným hráčem. Informátor doslova uvedl: „Meghan má kolem sebe nový tým, který strategicky vymýšlel, jaká média budou mít největší dopad.“ Meghan, i když tvrdí, že ji zájem médií obtěžuje a cítí se jako mediální oběť, na druhou stranu potřebuje neustálou pozornost a její sláva ji těší. Ovšem pozor – v nových mediálních projektech nechce Meghan, i když je primárně herečkou, hrát. Chce vytvářet projekty, které by mohla řídit.

Nikdo nechce Harryho a Meghan: po Beckhamových je konec s Clooneyovými

elle.cz

Problematická témata a nový Instagram

Meghan už má být také v kontaktu s módními domy a dokumentárními režiséry. Není zatím jasné, o jaký typ nebo formát pořadu by se mělo jednat. Zdroj ale naznačil, že by se Megan ráda realizovala ve filantropii a v projektech, které získávají peníze pro dobrou věc. „Zatím není nic definitivní, ale tou nejslibnější cestou pro všechny se zdá být schopnost Harryho a Meghan důrazňovat v dokumentárních pořadech důležité problémy a tím, že k nim přitáhnou pozornost, také získat finanční prostředky,“ vysvětlil zasvěcenec. Agentura WME, kterou si Meghan najala, se chce zaměřit na filmovou a televizní produkci, partnerství se značkami a další součásti mediálního prostoru. Page Six také exkluzivně oznámil, že si vévodkyně prý zřídila nový instagramový účet. Najdete ji pod jménem @meghan. Ačkoli je na profilové fotce pouze obrázek růžových květů a Meghan na něm nic nezveřejnila a ani nikoho nesleduje, má už přes 128 000 sledujících.

Bad Girls královských rodin a skandály, které otřásly monarchiemi

elle.cz

Zdroj: Pagesix.com, usmagazine.com, tatler.com, Instagram