Nikdo nechce Harryho a Meghan: po Beckhamových je konec s Clooneyovými

Když dva dělají totéž

S Victorií a Davidem Beckhamovými pojilo Harryho a Meghan nejen dlouholeté přátelství, ale také podobný osud. David na sklonku své aktivní hráčské kariéry získal angažmá v americkém fotbalovém klubu Los Angeles Galaxy a celá rodina Beckhamových se přestěhovala do Států. V roce 2007 si v Beverly Hills pořídili luxusní sídlo za 22 milionů dolarů a snažili se svým životním stylem zapadnout mezi tamní komunitu. Victoria si v USA rychle zvykla a dařilo se tam i její módní značce. Nejstarší syn Brooklyn, dnes už ženatý s americkou miliardářkou Nicolou Peltz, dokonce tehdy jako teenager z výchovných důvodů chodil na brigádu do kavárny. Rodiče i děti si rychle udělali spoustu přátel a o svém životě v USA se vyjadřovali pouze pochvalně. Když se o 11 let později kvůli pracovním povinnostem Davida Beckhama opět vrátili do Londýna, všechny to mrzelo.

Nikdo nechce problémy

To se ale bohužel nedá říct o životě Sussexových. Kdyby se rozhodli navrátit do Británie, jejich sousedům by se zřejmě velmi ulevilo. V sousedství Harryho a Meghan bydlí Steven Spielberg, Julia Louis-Dreyfus a Rob Lowe a podle NewsNation se hollywoodská elita raději drží od bývalých členů královské rodiny dál. Bojí se totiž, že pár opět začne odhalovat svá tajemství a že jakýkoli styk s nimi by mohl být kompromitující a izolovat je od přeci jen populárnějšího prince Williama a jeho ženy Kate. Každý z herecké nebo režisérské smetánky má nějaké filmové zájmy, které by rád prosadil v Londýně. A na premiéře by každý rád uvítal britský královský pár. Jsou si ale velmi dobře vědomí toho, že pokud budou jakkoli spojování s Harrym a Meghan, nikdo z královské rodiny nepřijde. Rozházet si to s královskou rodinou kvůli Harrymu a Meghan se nikomu nechce. Konečně i americký prezident Joe Biden, když byl Sussexy požádán, jestli by se z pohřbu královny Alžběty II mohli vrátit americkým prezidentským letadlem, je odmítl. Obával se, že by to mohlo vyvolat nežádoucí vlnu pozornosti a rozhodně nechtěl nijak poškodit své vztahy s králem Karlem III.

Harry, už stačí! Kniha „Náhradník“ pobuřuje rodinu i veřejnost

elle.cz

Loajální Beckhamovi

Loajalitu a přízeň ostatně královské rodině dlouhé roky prokazují i Beckhamovi. David byl vychován v royalistické rodině a když zemřela královna Alžběta, neváhal si osobně stoupnout do mnohahodinové fronty mezi ostatní obyvatele Británie a čekat, až na něj přijde řada a on jí bude moct vzdát hold u rakve. Ani když žili Beckhamovi v USA, nebylo jim zatěžko sednout do letadla a byť jen na otočku se zúčastnit jakékoli akce, na kterou byli královskou rodinou pozváni. Byli také na svatbě Harryho a Meghan a navzájem se považovali za blízké přátele. Meghan je dokonce neváhala označit za „spřízněné duše“. O to horší šok pro Beckhamovy byla informace, kterou Sussexové vypustili nedávno. Jsou prý přesvědčení, že David a jeho rodina na Harryho a Meghan donášeli médiím i královské rodině, se kterou se prý dokonce měli proti Harrymu a Meghan spolčit. Když se k Davidovi tato informace dostala, údajně se hrozně naštval a zařekl se, že je s tímto přátelstvím konec. A zdá se, že to myslel vážně. Harry a Meghan se na akcích organizovaných Beckhamovými přestali objevovat. Nebyli pozvaní ani na svatbu Brooklyna s Nicolou Peltz, ani na prestižní debut geniálního fotbalisty Lionela Messiho za klub Inter Miami, který David Beckham spoluvlastní.

Moderní gentleman: Vymřelý druh či realita?

elle.cz

Harry a Meghan? Ty neznáme! 

Dalším spřáteleným párem, který dal od Sussexů ruce pryč, jsou George a Amal Clooney. Také oni byli ve Windsorské kapli mezi jejich svatebními hosty. A když Harry s Meghan utekli do USA, navštěvovali je i v jejich domě v Los Angeles. Jenže teď se spekuluje o tom, že blíže než ke královským odpadlíkům mají Clooneyovi ke zbytku královské rodiny. George Clooney se v květnu osobně objevil na společenské akci pořádané králem Karlem III. Deník Mirror navíc nedávno informoval, že poslední tečku za přátelstvím udělal George, když se ho před časem zeptali, zdali Harryho a Meghan zná a on na to úsečně odpověděl: „Ne, neznáme je.“

10 nejskandálnějších oznámení během rozhovoru Meghan a Harryho s Oprah

elle.cz

Všichni ukazují záda

Kromě Beckhamových, kteří vylučují možnost usmíření, a Clooneyových, dávají postupně od Harryho a Meghan ruce pryč i ostatní slavní přátelé a firmy. Oprah Winfrey je nepozvala na oslavu svých 69. narozenin, kontakty s nimi přerušili také Obamovi. Podle všecho se celebrity obávají, že je Harry s Meghan zatáhnou do svých skandálních odhalení a nechtějí být za žádnou cenu jejich součástí. Sussexové si z toho údajně zatím hlavu nedělají, ale otázkou je, co se bude dít, až je nezačnou opouštět jen přátelé, ale i komerční spolupráce, ze kterých žijí. První vlaštovkou je hudební gigant Spotify, který Meghan zrušil její podcast.

Bad Girls královských rodin a skandály, které otřásly monarchiemi

elle.cz

Zdroj: Elle.nl, NewsNation, Mirror, hellomogazine.com