Obavy o Meghan: propadlý obličej, vyhublé nohy. Co se s ní děje?

Meghan zahalená až po paty

První spekulace o Meghanině zdravotním stavu se začaly objevovat poté, co se v srpnu objevila na veřejnosti ve vlněném kabátě a šále. Nebylo by na tom nic divného, kdyby ovšem nebyla v kalifornském Montecitu, kde s Harrym a jejich dětmi bydlí, a nebyl zrovna horký letní den. To, že byla nadměrně oblečená, ihned vyvolalo otázky – jestli se Meghan nesnaží oblečením skrýt výrazně pohublou postavu a také jestli jí kvůli masivnímu úbytku váhy není chladno. Této verzi nahrálo i to, že Meghan měla na předloktí nalepenou náplast s nápisem NuCalm Biosignal Processing Disc, která údajně pomáhá „snižovat míru stresu, zlepšovat kvalitu spánku a pomáhat se soustředěním“. Je tedy zřejmé, že bývalá vévodkyně trpí problémy, od kterých si snaží odpomoct.

Nikdo nechce Harryho a Meghan: po Beckhamových je konec s Clooneyovými

elle.cz

Podvodníci na Spotify

Meghan trápí zrušené smlouvy na televizní pořady, tlak ze strany Netflixu, aby začali produkovat pořady, které budou rentabilnější než doposud, a také drsný konec podcastů na Spotify, doprovozený velmi nevybíravým komentářem ze strany šéfa Spotify. Oficiální vyjádření společnosti Spotify, že „v dobrém“ ukončuje partnerství s princem Harrym a Meghan Markle, výkonný ředitel streamovací platformy Bill Simmons uvedl na pravou míru: „Zas*aní podvodníci. To je podcast, který jsme s nimi měli vysílat. Musím se někdy opít a vyprávět příběh o videohovoru přes Zoom, který jsem měl s Harrym, abych se mu pokusil pomoci s nápadem na podcast. Je to jedna z mých nejlepších historek. S*át na ně. Podvodníci.“ Rozhodně si nebral servítky: „Žijete v zas*aným Montecitu a jediné, co děláte, je, že prodáváte dokumenty a podcasty, které nikoho nezajímají, ať už mluvíte o čemkoliv. Pokud tedy zrovna nemluvíte o královské rodině a nestěžujete si na ně,“ pronesl podle magazínu The Guardian Simmons na adresu ex-královského páru v loňském roce. Mělo jít mimo jiné o to, že se Meghan údajně nepodílela na tvorbě svého podcastu Archetypy tak, jak bylo domluveno. Některé z rozhovorů měli místo bývalé vévodkyně vést s hosty jiní členové štábu. Meghanin hlas, který kladl zpovídaným otázky, byl prý nahrán a vložen do zvukové stopy až zpětně.

Harry, už stačí! Kniha „Náhradník“ pobuřuje rodinu i veřejnost

elle.cz

Řečem navzdory

Z projektů, které měly Harrymu a Meghan vydělat miliony dolarů, nezbylo nic. Harry k tomu souběžně vede několik soudních sporů a Meghan se snaží o herecký comeback v Hollywoodu. K tomu neustálé konflikty s královskou rodinou a rozhádání se s dlouholetými přáteli Beckhamovými i Clooneyovými. To by způsobilo stres i tomu nejotrlejšímu člověku na světě. Páru jistě nepomohly ani zvěsti o jejich krizi v manželství, která měla údajně zajít již tak daleko, že už byli osloveni rozvodoví právníci, kteří by určili podmínky rozvodu a rozdělení majetku ve výši 60 milionů dolarů. Krizi ve vztahu se Harry a Meghan snaží všemi silami popřít a na veřejnosti se chovají více než harmonicky. Během svého posledního pobytu v Německu, kde se účastnili Invictus Games (mezinárodní sportovní hry zraněných a nemocných vojenských veteránů, které Harry založil, pozn. red.), se neustále objímali, dotýkali a chovali se k sobě velmi pozorně.

Meghan Markle

 

Lehčí o 15 kilo

Zdroj z blízkého okolí páru prozradil magazínu Life & Style, že aktuální Meghanin vzhled je důsledkem obrovského stresu, kterému je vystavena. „Když Meghan nemá situaci pod kontrolou, dostaví se u ní úzkost,“ uvedl informátor z jejího okolí. „Snaha znovu se prosadit v šoubyznysu, neustálé problémy s penězi, do toho Harry cestuje a nechává ji často doma samotnou – to vše se skládá jedno za druhým. Když je Meghan ve stresu, skoro nejí.“ Podle nejbližšího okolí měla tímto způsobem Meghan zhubnout už nejméně 15 kilo. Patrné to je na fotkách právě z německého Düsseldorfu, kde Meghan předvedla extrémně štíhlé nohy a ruce, na kterých jí vystupují kosti a žíly.

Životní styl za miliony

Dvojice se obává nejen o svou mediální budoucnost, ale s tím související pokles životní úrovně. Jsou zvyklí žít v přepychu, pouze v Německu Meghan předvedla outfity a šperky za několik milionů. Během sportovních her se Meghan Markle ukázala v modelech od Chanelu, Givenchy či Banana Republic a v množství drahocenných šperků. Bývalá vévodkyně vynesla hodinky Cartier v hodnotě kolem půl milionu nebo diamantový prsten za zhruba milion a půl. „Mít milionové náklady na život je zavazující a také nesmírně stresující. Spousta lidí kvůli tomu nemůže v noci spát a Meghan patří mezi ně. Udržet si okázalý životní styl, který vedou, není snadné,“ citoval zdroj The Thing.

Jak zvládat stres a úzkost v každodenním životě?

elle.cz

Zdroj: thething.com, thestar.com.my, theguardian.com