Můžeme gratulovat? Robert Pattinson bude poprvé tátou

Fámy se množí

Spekulace ohledně Sukina těhotenství se původně objevily poté, co se pár před několika týdny objevil na červeném koberci na výroční akci Go Campaign. Tam si Suki oblékla šaty z bordó tylu, které měly vyvýšený pas. Od prsou dolů jí splývaly dolů a vypadalo to, že se na břiše malinko vzdouvají. Nedávné fotografie ze společné procházky ulicemi LA tyto fámy opět oživily. Suki vyrazila oblečená do tmavého svetru na zip Burberry a šedých teplákových kraťasů Boody. Pod svetrem se jí lehce rýsovalo bříško. Robert se na procházku také oblékl ležérně, v šedé mikině s kapucí a černých adidas kraťasech vsadil na nenápadnost a pohodlí. Ačkoli americká bulvární média hned oba snoubence zahrnula dotazy na to, zda čekají miminko, Suki ani Robert spekulace vůbec nekomentovali. Fanoušci tak netrpělivě čekají na jakékoli oficiální vyjádření nebo alespoň na to, co dále ukáže čas. Mlžit a mlčet sice mohou, ale pravda se po čase stejně sama vyjeví.

Všechny ženy Roberta Pattinsona

elle.cz

Neřeknu nic 

Robert Pattinson a Suki Waterhouse tvoří pár už od roku 2018. Poté, co byl ale Robertův bývalý vztah s herečkou Kristen Stewart propíraný médii odshora dolů a zase zpátky, rozhodl se herec, že další vážný vztah bude držet v soukromí. Suki Waterhouse s ním tuto ideu sdílí, takže dostat z některého z nich informace o jejich soukromí je pro média jednoduše mission impossible. Když byl Robert během interview v roce 2019 požádán, aby potvrdil nebo vyvrátil fámy, že se Suki chodí, zeptal se reportéra: „Musím?“ A dodal: „Pokud pustíte lidi dovnitř, devalvuje to, co je láska. Kdyby se vás na váš vztah zeptal cizinec na ulici, považovali byste to za extrémně hrubé. Když kolem sebe postavíte zeď, skončí to lépe,“ vysvětlil svou nepřístupnost.

Herečka a múza značky CHANEL Kristen Stewart chystá svatbu

elle.cz

Jsme šokovaní, že jsme tak dlouho šťastní

Waterhouse i Pattinson jsou herci původem z Anglie. Pattinson odstartoval svou kariéru v sérii Twilight a zazářil i jako Batman, Waterhouse, která začínala jako modelka, už má na kontě také několik zajímavých rolí, jako například v seriálu Daisy Jones and the Six a nebo v dobovém dramatu Misbehaviour. O „přítelkyni“, kterou ovšem nepojmenoval, se Pattinson zmínil několikrát během rozhovorů po uvedení filmu Batman. V roce 2021 si nedala pozor Suki Waterhouse, když na Instagramu zveřejnila fotku, kde bystrým očím fanoušků neuniklo, že má za zády zarámovanou fotografii sebe a Roberta Pattinsona, na které ho líbá na tvář. Pár debutoval na červeném koberci na módní přehlídce pánské kolekce Dior Pre-Fall 2023 v egyptské Gíze. O několik měsíců později se znovu prošli po red carpetu na Met Gala v roce 2023. A poprvé byli k tomuto tématu trochu sdílnější.

Pattinsonovi? Svatba není na pořadu dne. Nebo je?

Waterhouse promluvila o svém vztahu s Pattinsonem v únoru 2023 v rozhovoru pro The Sunday Times a řekla, že je překvapená, že je už tak dlouho v tak šťastném vztahu. „Jsem šokovaná, že jsem s někým tak šťastná už skoro pět let,“ řekla. „Vždy jsem neuvěřitelně nadšená, když se jeho jméno objeví na mém telefonu nebo mi od něj přijde textová zpráva, a myslím, že on ke mně cítí totéž. Vždy si toho máme tolik co říct a připadá mi veselý,“ pokračovala. Zdroj z jejich blízkého okolí médiím prozradil, že se pár spolu bavil už i o dalším společném životě: „Zasnoubení není od věci, ale není to něco, na co se Suki a Rob v současné době soustředí.“ Zdroj dále prozradil: „Určitě diskutovali o svatbě, ale není tu žádný tlak na to, aby věci uspěchali.“ Uvidíme, zdali jeden pádný důvod ke svatbě není již na cestě.

Mají krásu, úspěch, bohatství i dítě: Hvězdy, které jsou matkami po 40

elle.cz

Zdroj: Wikipedia, today.com, dailymail.co.uk