Rozešli se Timothée Chalamet a Kylie Jenner? Kylie odmítá vypovídat

Zlaté glóby a pak už nic

Jejich první oficiální společenskou akcí, kde se předvedli jako pár, bylo lednové předávání Zlatých glóbů. Tam si celý večer špitali a působili harmonicky a zamilovaně. Dokonce dali vzniknout jedné z největších společenských kauz, které letos stihly naplnit média, a to údajnému Kyliinu odmítnutí Seleny Gomez, která se chtěla s Timothéem vyfotit. Selena to neváhala ihned barvitě probrat s kamarádkami Taylor Swift a Keleigh Sperry. I když to pak všichni zúčastnění odmítli, veřejnost si už stejně vždycky bude myslet své. Pravdou je, že po tomto večeru už se spolu oficiálně neukázali.

Co spolu mají Selena, Timothée a Kylie? Dost možná velký problém

elle.cz

Vztah, který nikdo nečekal

Romance mezi členkou klanu Kardashian-Jenner a hereckým idolem posledních let se v loňském roce stala senzací. Jen málokoho by napadlo, že v sobě kultivovaný Timothée Chalamet a Kylie Jenner, kterou živí především to, že je vidět, mohou najít zalíbení. Nemožné se ale stalo skutečností, Kylie a Timothée se poznali na loňském pařížském fashion weeku a v dubnu paparazzi u hercova domu v Beverly Hills objevili Kyliino auto. Společných chvilek, u kterých se nechali vidět, postupně přibývalo, až se jejich vztah stal veřejným tajemstvím, které postupně potvrdili několika společnými veřejnými vystoupeními jako například na US Open, na koncertě Beyoncé nebo na už zmíněných Zlatých glóbech.

Couple alert: nové páry na obzoru! S kým randí Kylie Jenner a další?

elle.cz

Spolu, nebo každý sám? 

Jenže od Glóbů se oba z dvojice objevují pouze sami, a to jak naživo, tak na Instagramu. Fanoušky páru znepokojilo Kyliino poslední video, ve kterém mluví o tom, jaké je to být svobodnou matkou dvou dětí a jak to všechno zvládá sama. Timothée v posledních týdnech promuje film Duna 2 a na uvedeních filmu po světě je také vidět výhradně sám. Kylie se po jeho boku neukázala ani na jediné ze světových premiér. Veřejnost tak na základě těchto indicií usoudila, že se pár možná rozešel.

Timothée Chalamet a jeho nejen filmové, ale především módní výstupy

elle.cz

Kylie odmítá odpovídat

Když se Kylie Jenner při nedávném rozhovoru pro The New York Times zeptali, jestli její změna image z instagramové baddie v clean girl je zásluha Timothée Chalameta, odmítla to komentovat. „Nevím, co si o tom myslet,“ řekla Kylie deníku. „Jen nechci mluvit o osobních věcech.“ Podnikatelka dodala, že čte komentáře sledujících pouze u příspěvků, které souvisejí s jejím byznysem. Její odpověď tím jen podpořila spekulace o rozchodu. Fanoušci mají za to, že kdyby byla stále šťastně zadaná, její reakce by byla jiná. Jestli ve vztahu mezi Kylie a Timothéem došlo k nějakému zásadnímu zvratu, zda Timothée jen nechtěl působit jako podpantoflák, kterému partnerka diktuje, s kým se smí a nesmí fotit a stýkat, nebo jestli mají zkrátka jen každý spoustu svých vlastních vzájemně neslučitelných povinností... to zatím zůstává otázkou.

Kylie Jenner pod palbou kvůli výplním: Fanoušci tvrdí, že vypadá staře

elle.cz

Zdroj: Glamour.com, Usmagazine.com