Robert Pattinson a Suki Waterhouse jsou rodiči! Vyšli si s kočárkem

Utajené těhotenství, utajený porod 

Stejně, jako byli tajemní ohledně zpěvaččina těhotenství, dělají tajnosti i kolem jejího porodu. Dvojice si extrémně potrpí na to, aby své soukromí držela skutečně zcela mimo oči veřejnosti. Počínající těhotenství tedy odhalili až paparazzi, když Roberta Pattinsona a Suki Waterhouse nachytali na procházce a všimli si, že se jindy štíhlé Suki pod oblečením začíná klenout bříško. Žádné oznámení ve stylu Kourtney Kardashian, která to, že očekává dítě, vykřičela do světa cedulí na koncertě svého partnera, se od diskrétní Suki a stydlivého Roberta očekávat nedalo.

S bříškem rovnou na stage

Poprvé modelka veřejně upozornila na své těhotenské bříško, až když v listopadu loňského roku vystoupila na koncertě v Mexiku. Suki Waterhouse se objevila na stage v upnutých třpytivých růžových šatech a zavtipkovala: „Rozhodla jsem se, že si dnes vezmu něco zvláště třpytivého, protože jsem si myslela, že by to mohlo odvést vaši pozornost od něčeho jiného, co se děje. Nejsem si jistá, jestli to funguje.“ Pro ty, kteří zmeškali její odhalení na Corona Capital Festival, sdílela Waterhouse zrcadlovou selfie na svém Instagramu, kde rostoucí bříško předvedla.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Jasné „ne“ médiím

Pár je známý tím, že se o své soukromí téměř nedělí. Na dotazy, proč tomu tak je, Robert novináře odbyl: „Nechat ostatní nahlížet do soukromí devalvuje lásku. Kdyby se vás na váš vztah zeptal cizinec na ulici, považovali byste to za extrémně neslušné,“ poznamenal v rozhovoru v roce 2019. „Když kolem sebe postavíte zeď, skončí to lépe.“ Pattinson také upozornil, že si nepřeje být s partnerkou fotografován a dodal: „Hranice mezi tím, kdy vystupujete a kdy ne, se nakonec setře a vy se úplně zblázníte.“

Pattinson má na novináře alergii

Robert ochranu svého soukromí žene do extrému, poté, co si ale prožil s paparazzi během vztahu s Kristen Stewart, je na ně alergický. Za pravdu by mu určitě dal i Ben Affleck, který si ve vztahu s Jennifer Lopez také připadá jako lovná zvěř a nebýt Jennifer a jejího shovívavého postoje k médiím, dávno by všechny fotografy nevybíravě a důrazně odkázal do patřičných mezí. Ještě před Suki Waterhouse chodila hvězda Batmana s FKA Twigs a už zmíněnou Kristen Stewart. Waterhouse zase byla spojována s herci Bradleym Cooperem a Diegem Lunou.

Mohlo by se vám líbit

Můžeme gratulovat? Robert Pattinson bude poprvé tátou

Po uši zamilovaní, ale neobyčejně nesdílní. Hollywoodský pár Robert Pattinson a Suki Waterhouse jsou sice spolu už několik let, ale jejich společná vystoupení na veřejnosti by se dala na prstech spočítat. Když si teď spolu vyrazili do ulic LA, paparazzi začali šílet. Nejen proto, že pár není spolu vidět často, ale především proto, že se Suki pod svetrem zřetelně rýsovalo malé bříško.
elle.cz

Růžový kočárek. Je to holčička?

Protože dvojice nežije v soukromé rezervaci, ale vybrala si k životu rušné LA, musí počítat také s tím, že bude vidět. Začátkem tohoto týdne je fotografové spatřili na procházce v ulicích LA, ale už nebyli sami. Podle fotek deníku Daily Mail tlačili kočárek ve světle růžové barvě. Ten může ledacos napovědět i o pohlaví jejich prvorozeného dítěte. Robert oblékl šedivou mikinu s kapucí, kterou si přetáhl přes černou kšiltovku doplněnou černými slunečními brýlemi. Přes mikinu přehodil tmavou prošívanou bundu a na nohy natáhl kraťasy. Suki měla na sobě dlouhý tmavý plášť, šedivou kšiltovku a šedivé kalhoty se širokými nohavicemi. I ona se pro jistotu maskovala kšiltovkou a brýlemi. Do médií se ani jeden z nich nevyjádřil a také na Instagramu má Suki poslední foto ještě s těhotenským břichem. Šestinedělí je ale posvátné období, kdy si oba rodiče i dítě zaslouží maximální klid a soukromí, aby si mohli na sebe zvyknout a zahájit novou etapu života.

Mohlo by se vám líbit

Všechny ženy Roberta Pattinsona

Milé dámy, v případě, že byste jej někdy potřebovaly, zde je dating list herce, který se už pár let objevuje na předních příčkách nejpohlednějších mužů Hollywoodu:
elle.cz

Zdroj: DailyMail.co.uk, PageSix.com, Instagram / @sukiwaterhouse