Podcast ELLEness: S Terezií Kovalovou o hudbě, udržitelnosti i rozvodu

Do podcastu ELLEness přijala pozvání hudebnice, violoncellistka, modelka, zpěvačka a učitelka hudby Terezie Kovalová, která si s moderátorkou Zorkou Hejdovou popovídala o hudbě, módě, modelingu, udržitelnosti, zdravém životním stylu, nemoci i rozvodu. Ačkoliv se Kovalová věnuje více věcem najednou, dle svých slov se nejvíce cítí být hudebnicí, protože hudbu miluje od dětství a věnovala jí svůj skoro celý život. 

Kovalová v podcastu promluvila o tom, jak se k hudbě dostala, jak to, že u hudby vydržela během i po pubertě, co je na hudbě nejnáročnější a jaké pro ni bylo vypořádat se s vyhořením. Ačkoliv její hudební část života je velmi barevná, neméně zajímavé jsou i ostatní oblasti jejího života. Terezie se totiž již řadu potýká s chronickou bolestí zad, která jí velmi komplikuje celkové fungování a plány, zároveň si prošla trnitou cestu modelingu a musela se popasovat s rozvodem, který nastal necelý tři roky po svatbě.

 

 

Kovalová, která letos v září oslaví třiatřicáté narozeniny, se nebála se Zorkou probrat velmi osobní záležitosti, o kterých mluvila velmi otevřeně a upřímně. Z rozhovoru je znát, že si Terezie prožila nelehké období a je ráda, že započala novou životní kapitolu. Hudebnice se též rozpovídala o udržitelnosti, zdravém životním stylu a abstinenci, kterou vyzdvihuje do nebes. Pokud vás zaujal život této nadané ženy či vás zajímá hudba, móda a ohleduplný životní styl, neváhejte a poslechněte si tento díl našeho podcastu.

Terezie Kovalová o novém menstruačním kalíšku Whoop.de.doo

elle.cz