Proč je dcera Kylie Jenner nejvíc cool dítě současnosti?

Mladá instagramerka a podnikatelka Kylie Jenner ze slavného rodu Kardashian-Jenner je zvyklá žít v luxusu. Stejně tak její partner, slavný americký rapper Travis Scott. Randit spolu začali na jaře 2017. V květnu už byl jejich vztah oficální a dokonce si nechali udělat společné tetování. V září se začalo spekulovat o Kyliině těhotenství a v únoru 2018 se narodila Stormi Webster. 

kjkj

Její život byl od první chvíle plný krásného a značkového oblečení, luxusních hraček a drahých dovolených. S rodiči už stihla navštívit slavný restaurant Nobu – jednu z nejdražších sushi restaurací na světě. Není to tak dávno, co dostala i svou první kabelku Louis Vuitton. Její teta Kim Kardashian touhle kabelkou obdarovala všechny holčičky v rodině.

jhjh

Teprve ve třech měsících letěla s rodiči na luxusní dovolenou na ostrovy Turks a Caicos. Od té doby už byla v Miami nebo na Hawaii.

kjkj

Malá Stormi samozřejmě cestuje soukromým letadlem. 

kjkj

A i když ještě ani nechodí, stoprocentně má víc bot než vy!

kjkj

A co tahle malá holčička nosí? Budničku Burberry, boty Martens, Nike nebo Vans. Maminka Kylie ji nosí v šátku Gucci, vozí v kočárku Fendi a přikrývá dečkou Hermés.

jlkjl

Mezi její hračky patří i tohle mini Lamborghini.

jkjf