Sourozenecké age gaps: vip sourozenci, které dělí pár let i generace

Kourtney Kardashian a Kylie Jenner: 18 let

Denně nás na Instagramu zásobují příspěvky o tom, co dělají, co si oblékají, jestli už cvičily a co jedly, takže si troufáme říct, že o nich víme první poslední. Napadlo vás ale někdy, že mezi nejstarší sestrou z klanu Kardashian-Jenner Kourtney a nejmladší Kylie je rozdíl úctyhodných 18 let? Kourtney se narodila své matce Kris, tehdy provdané za právníka Roberta Kardashiana, v roce 1979. Následovali sourozenci Kim, která je o rok mladší, Khloé, která se narodila v roce 1984 a jediný mužský zástupce klanu, syn Rob, narozený v roce 1987. Další dvě dcery se narodily v manželství se sportovcem Brucem Jennerem. Modelka Kendall v roce 1995, Kylie o dva roky později. Prvorozenou Kourtney a nejmladší Kylie od sebe dělí nezanedbatelných osmnáct let, tedy množství let české plnoletosti.

Kim Kardashian a Kendall Jenner: 15 let

Jak už jsme načrtli v předchozím odstavci, jsou mezi klanem žen Kardashian-Jenner velké věkové rozdíly. Přesuneme se k druhé nejstarší a druhé nejmladší ze šesti slavných sourozenců: Kim a Kendall. Naše oblíbené reality hvězdy, ze kterých se staly módní magnátky, dělí 15 let. Roky ale nehrají ve vztazích sester roli. Všechny už mají za sebou zkušenosti se vztahy, rozchody a kromě Kendall jsou i matkami. Například Kylie Jenner jednou přiznala, že nejblíže má ze svých sester ke Kim. A to je dělí věkový rozdíl sedmnácti let.

Mohlo by se vám líbit

Efekt Kardashian: Ovlivnily slavné sestry i váš vzhled?

Jedna zásadní kapitola příběhu sester Kardashianových, v níž hrál důležitou vedlejší roli Kanye West, končí. Jak je to s tou, v níž tahle kalifornská rodina ovlivňuje, jak bude zbytek světa vypadat
elle.cz

Kevin Jonas a Franklin Jonas: 13 let

Mezi nejstarším „JoBrem“ Kevinem a jejich rodinným „Bonus Jonasem“, jak fanoušci přezdívají nejmladšímu Franklinovi, je 13 let. Franklin je benjamínek rodiny a nebyl nikdy součástí kapely Jonas Brothers, kterou založili jeho tři starší bráchové Kevin, Joe a Nick. Právě za to si vysloužil „bonusovou“ přezdívku, kterou ale vždycky nenáviděl.

Miley Cyrus a Noah Cyrus: 8 let

Noah je o osm let mladší než Miley… což znamená, že byla rozhodně tím nejvíc cool dítětem na škole, protože její skutečná starší ségra byla Hannah Montana. Mohlo být v té době něco víc? Dnes jsou obě sestry dospělé. Starší čerstvé držitelce dvou cen Grammy Miley je 31 let, její mladší sestře Noah bylo v lednu 24 let. Lidé z jejich okolí se shodují na tom, že ačkoli se mají sestry rády, nemohou být rozdílnější. Kromě fyzické podoby, kdy je Miley zářivá a výrazná a Noah volí spíše temnější vzhled, jsou rozdílné i jejich povahy. Jako by odrážely fyzickou stránku svých majitelek. Sestry se nedávno poškorpily, protože Noah Miley vyčetla, že ji v jednom z rozhovorů označila za emo dítě s temnou povahou.

Mohlo by se vám líbit

Rodinu si nevyberete: slavní sourozenci, kteří se vůbec nemusí

I když celebrity připomínají božstvo na Olympu, zmítají jimi obyčejné lidské pudy a emoce. A týkají se také jejich sourozeneckých vztahů. Ačkoli vyrůstali bok po boku, rádi se nemají. Kteří slavní sourozenci si nemůžou přijít na jméno?
elle.cz

Alexander Skarsgård a Bill Skarsgård: 14 let

Obě tyto modrooké hvězdy jste na plátně určitě už viděli, ale věděli jste, že Alexander je o 14 let starší než Bill? Synové stejně populárního otce, Stellana Skarsgårda, si klestí svou cestu za úspěchem v Hollywoodu, ale probíjet se museli i v početné rodině. Jejich táta měl kromě těch dvou ještě další čtyři děti.

Eric Roberts a Julia Roberts: 11 let

Ikona 80. let Eric Roberts (a otec herečky Emmy Roberts) je o 11 let starší než jeho sestra Julia. Pretty Woman a představitel záporných hrdinů k sobě měli kdysi velmi blízko, jenže pak Eric propadl drogám a Julia, která se snažila pomáhat jeho ženě, nad ním posléze zlomila hůl.

Mohlo by se vám líbit

Slavné rodiny současnosti: Kdo se drží na špici?

Svět sociálních sítí jim leží u nohou, udávají trendy a jejich úspěch je umocněn tím, že na to nejsou sami. Patří do slavných rodin, které se dokonce rozrůstají o další slavné členy. Které celebrity jsou power family couples?
elle.cz

Nicole Richie a Sofia Richie: 17 let

Nejsou sice sestrami v pokrevní linii, ale mají stejného tátu. Lionel Richie si Nicole adoptoval, když jí byly čtyři roky. Sofia se Lionelovi a jeho druhé manželce Diane Alexander narodila v roce 1998. Obě Lionelovy dcery od sebe dělí 17 let, ale mají společnou lásku k hudbě, k módě a jsou výraznými osobnostmi showbusinessu za oceánem.

Kate Moss a Lottie Moss: 24 let

Věděli jste, že supermodelka Kate Moss má sestru, která je o 24 let mladší než ona? Když se na sebe tyhle dvě podívají, je to jako menší cesta časem. Kate může vidět sebe sama před čtvrt stoletím, Lottie zase vidí, jak bude pomalu stárnout. Jsou si totiž velmi podobné.

Mohlo by se vám líbit

Když věk nehraje roli: Hollywoodské páry s největším věkovým rozdílem

Tyto slavné páry od sebe dělí pěkných pár let. Ačkoli okolí jejich city často zpochybňuje a nevěří v jejich dlouhou životnost, jim na tom nezáleží. Mnoho z nich tvoří dvojice už spoustu let a pesimistům dokazují, že pokud jde o lásku, je věk opravdu jen číslo.
elle.cz

Lindsay Lohan a Aliana Lohan: 7 let

Málokdo by řekl, že jsou sestry. Nemají ani společné rysy, průšvihářka Lindsay je světlooká zrzka a Ali má tmavé vlasy i oči. Ali je o sedm let mladší než její sestra a primárně se zabývá hudbou, ale byla také stylistkou Lindsayina nejnovějšího filmu z produkce Netflixu Vánoce na spadnutí.

 Brooklyn Beckham a Harper Beckham: 12 let

Zatímco nejstarší syn manželů Victorie a Davida Beckhamových je už dospělý ženáč, jeho nejmladší sestra Harper sotva odrůstá dětským střevíčkům. Ačkoli mají oba v tuto chvíli jiné starosti, díky blízkým poutům, na která si rodina Beckhamových potrpí, se často vídají a mají k sobě navzájem velmi hezký vztah.

Slavní sourozenci, které dělí roky i generace:

Zdroj: Womanshealthmag.com, Wikipedia