Power family couples: Které slavné klany dnes udávají trendy?

Je mnoho slavných osobností, jež svoji popularitu umocnily například sňatkem s další celebritou a jejich děti se rovněž vydaly ve slavných stopách rodičů. Na špici úspěšnosti se však drží ti, kteří sukces umocňují i vlivem na sociálních sítích, mocném médiu dneška. Kdo patří na vrchol? 

Vánoce celebrit: Večírky, luxusní dárky i láska. Jak VIP slaví svátky?

elle.cz

Krásné sestry Gigi a Bella Hadidovy

Upřímně, vybavíte si, kterou z půvabných Američanek jste zaregistrovala dříve? Větší úspěchy můžeme připočítat mladší z nich, šestadvacetileté Belle. Ta nyní například drží žezlo Modelky roku 2022 v soutěži Fashion Awards, evropské modifikace prestižní americké CFDA (The Council of Fashion Designers of America). Podobných titulů získala během posledních let však nespočet. Před pěti lety například překonala rekord Doutzen Kroes, když během roku pózovala pro největší počet titulů magazínu Vogue, objevila se na pěti mezinárodních edicích. Patřily jí samozřejmě covery dalších prestižních titulů světa, ke krásným nohám jí vzhlížely tisíce návštěvníků fashion weeků nejprestižnějších značek.

Andílek Leonarda?

Starší Gigi začala s modelingem už v pouhých dvou letech, kdy ji objevil Paul Marciano z Guess. Tehdy se světem módy lehce koketovala, vrátila se k němu před jedenácti lety, kdy dokonce opět začala spolupracovat s brandem Guess. Pravidelně se prochází po molu jako andílek na přehlídkách Victoria's Secret. Gigi se stihla stát už i maminkou, před dvěma lety porodila dcerku Khai. Jejím otcem je anglický hudebník Zayn Malik, bývalý člen kapely One Direction. S ním však Gigi už pár netvoří, naopak nyní je nejvíce „slavná“ tím, že by měla údajně randit s nepolapitelným idolem Leonardem DiCapriem.

Hollywoodské celebrity a jejich život plný bublinek šampaňského

elle.cz

Profesionální celebrity? Kardashians

Na počátku byla reality show. Přesně před 15 lety se na obrazovkách objevila první série Keeping Up with the Kardashians. Kdo ji nezaregistroval, všiml si populární rodiny díky jednotlivým členkám. Asi nejvíce se z rodinného klanu vyloupla Kim. Zaujala svým mocným pozadím, po pár románcích vztahem s raperem Kanye Westem. V roce 2008 bylo její jméno nejvyhledávanější na Google. Čím se stávala slavnější, logicky tím více se o ní psalo, žurnalisté však měli problém ji titulovat z hlediska profese. Kim je tak asi jedinou osobností, kterou lze opravdu jen nazvat „profesionální celebrita“.  Nutno dodat, že je i zdatnou obchodnicí, před rokem se dokonce zařadila mezi miliardáře. Vytvořila vlastní řady kosmetiky, velký úspěch má její brand Skims, značka spodního prádla a plavek. S Kanye Westem, s nímž má tři děti, se řadila mezi nejbohatší páry. Pár se však v tomto roce rozešel.

Silné ženství Kardashianek

I ostatní členky klanu Kardashians na sebe ovšem uměly upozornit. Šedou eminencí je matka klanu Kris Jenner. Původně letuška se postupně stala manažerkou všech svých dcer, které se proslavily právě známou televizní show. Na zajímavosti slavné rodiny se podílel i otec William Bruce Jenner, který je dnes ovšem Caitlyn, protože v roce 2015 podstoupil změnu pohlaví. Mladší sestra Kim, Kendall Jenner, se může chlubit titulem nejbohatší a nejobsazovanější modelky, její jmění se odhaduje na 50 miliónů dolarů. Další ze sester Kylie prorazila v kosmetickém průmyslu, před sedmi lety založila úspěšný brand Kylie Cosmetics. Zbývají Kourtney a Khloé, které se podobně jako Kim věnují módnímu byznysu. Za ženskými elementy rodiny pokulhává bratr Kim, Khloé atd., Rob. Sice se rovněž pohybuje v showbyznysu, snažil se však vydat vlastní cestou, což se mu moc nepovedlo. Tu a tam se objeví s nějakým skandálem nebo se hovoří o jeho zdravotních potížích souvisejících s obezitou.     

Nové královny popu: Zpěvačky, které vládnou hitparádám i Instagramu

elle.cz

Beckhamovi předávají trendy žezla

Začalo to již v 90. letech. Británie je milovala. Victorii Adams tehdy zbožňovaly miliony fanoušků po celém světě. Byla totiž slavnou členkou kapely The Spice Girls. Britové, velcí fanoušci fotbalu, však měli ještě jednu modlu. Davida Beckhama. Když to Victoria a David dali dohromady, stali se párem snů. Dokonce se jejich domu říkalo Beckinghamský palác, což byla parafráze na Buckinghamský palác, oficiální sídlo britského panovníka. David a Victoria patří mezi smetánku, mohli jsme je spatřit na významných událostech královské rodiny, jako byly sňatky Williama a Kate či Harryho a Meghan.

Rodinná smetánka

Po konci kapely The Spice Girls se Victoria raději uchýlila k tomu, v čem je silnější než ve zpěvu. Módě. Její kolekce si získávají uznání kritiků, je ovšem také pravda, že nebýt Davida a jeho dotování, značka Victoria Beckham by možná již neexistovala, protože brand trápí červená čísla. A to navzdory tomu, že se Victoria snaží podpořit značku i kosmetickou řadou, spolupracuje například se sportovním brandem Reebok, pro něhož vytváří exkluzivní linie. Rodinné jmění popularity obohacují i čtyři potomci Beckhamových. Nejvýraznější je nejstarší syn Brooklyn, který se v tomto roce oženil s americkou herečkou Nicolou Peltz, kdy dokonce přijal její příjmení.

Tři bratři a princezna

Bratři Romeo a Cruz stejně jako Brooklyn museli okusit adrenalin na fotbalovém hřišti. A protože jde o potomky krásného páru, nevyhnuli se ani modelingu. Nejmladší členka rodiny, ještě nezletilá Harper, je sice sledovanou médii, protože každého zajímá, jak ji Victorie obleče, sama slavná návrhářka ale prozradila, že dceru nechce nejen médiím, ale především sociálním sítím příliš vystavovat, protože se bojí, že jako dívka by Harper citlivěji nesla mnohé nenávistné komentáře. Což je mnoha fanouškům ale sympatické, Victoria ani David ze své Harper nedělají malou módní ikonu, jako je tomu i jiných celebrit. A že by se to právě u „Becks“ čekalo nejvíce.      

Zdroje: Dailymail.co.uk, People.com, Hellomagazine.com, Wikipedia.org