Sexy chameleoni: hvězdy, které stále mění image a vždy vypadají skvěle

Madonna

Madonna popírá všechny zákony přírody. Drtivá většina žen má jeden střih a barvu vlasů, které jim sluší nejvíce, v ostatních nevypadají nejhůř a jiným už se musí obloukem vyhýbat, protože to prostě není ono. V černé jsou příliš bledé, v platinové vulgární, rezavá jim zase zvýrazňuje pigmentové skvrny v obličeji… Jenže Madonna není obyčejná žena. Změny image pro tuto bohyni nemají hranice. Celá paleta barev na vlasy počínaje havraní černí konče platinovou blond jí lichotí. Také celkové ladění jejího vzhledu od ethno looku přes punk, country, disco, burlesque po klasický glamour je bez limitu. Nám nezbývá než obdivně sklonit hlavu.

Královna proměn Madonna:

 

Katy Perry

Madonně šlape na paty Katy Perry. Ta mění svou image téměř s každou společenskou příležitostí, na které se ukáže. Barví a stříhá si své vlastní vlasy a experimentuje také s parukami. Dlouho jsme ji znali jako černovlasou pin-up girl, pak všem vyrazila dech, když se objevila v platinově blond krátkém sestřihu.Ten variuje tmavými odrosty nebo tónováním do pastelových odstínů.

Mohlo by se vám líbit

Vlasová evoluce Katy Perry

Podívejte se na miliony účesů americké zpěvačky.
elle.cz

 

Miley Cyrus

Když pomineme přirozený vývoj ze sladkého děvčátka, což byl Mileyin look, když začínala svou kariéru, a následný skok do image drzého sexy teenagera, kterým se z kategorie sweet girls potřebovala vymanit, zpěvačka nelení ani v dospělosti. Nebojí se zkoušet účesy, které nejsou prvoplánově líbivé, zato o to víc cool. Miley určuje trendy a pravidelně se objevuje v galeriích celebrit, které představují nějaký nastupující styl účesu nebo módní odstín barvy.

Rebelka Miley Cyrus:

 

Nicki Minaj

Známá raperka je jako postavička z kresleného komiksu. Nemyslíme tím její chirurgicky upravené křivky, které připomínají postavičky manga, ale spíše vzhled, který je jimi inspirovaný. Nicki je královna silného make-upu a její sbírka nejrůznějších paruk je více než bohatá. Na své hlavě vystřídala snad už úplně všechno a podařilo se jí nemožné – nikdo na světě vlastně neví, jak vypadají její vlastní vlasy a tvář bez líčidel.

Barvy milující Nicki Minaj:

Zdroj: ELLE.com, Popsugar, People