Katy Perry: Milovnice českých šperků a vlasový chameleon

 

Prahu už zná Katy Perry jako své boty. Její snoubenec Orlando Bloom, se kterým má roční dceru Daisy Dove, zde totiž už čtvrtým rokem natáčí seriál Carnival Row a kromě psa Buddyho, ho doprovází také jeho partnerka. Během svého pražského pobytu navštívila třeba studio designérky Janji Prokić, od které si pořídila šperk.

Velmi příjemná a civilní. Tak Katy hodnotí většina běžných smrtelníků, která s ní nejen v Praze přišla do kontaktu. Pokora a slušné chování byly jedním z pilířů výchovy jejích rodičů, kteří působili jako pastoři. V jistém směru ale byla jejich domácnost velmi nestandardní. Například zakazovali Katy a jejím sourozencům jíst k snídani cereálie se značkou Lucky Charms, protože slovo „luck" připomínalo Lucifera. Otec Katy byl zase obviněn z antisemitských poznámek při svém kázání. Stalo se tak v roce 2012, kdy se zpěvačka zrovna rozváděla se hercem Russelem Brandem.

Mohlo by se vám líbit

Holka bez talentu a geniální podnikatelka. Kim Kardashian slaví 41!

Měří jen 157 centimetrů, ale vlastní majetek v hodnotě 1,2 miliard dolarů. Chodila do dívčí katolické školy, je příbuzná se skotskou královskou rodinou a nikdy by se nenechala tetovat. Je toho hodně, co o jedné z nejslavnějších žen světa ještě nevíte.
elle.cz

Sama zpěvačka, jejíž snoubenec Bloom má otčíma židovského původu, po němž nese příjmení, se od svého otce distancovala a o tři roky později navštívila koncentrační tábor v Osvětimi, kde se chovala s velkou pokorou a úctou. Hvězda, která právě dnes slaví své 37. narozeniny, dokáže vzbudit sympatie i ve velmi obtížných situacích. Stačí si vzpomenout na její konflikt s kolegyní Taylor Swift. Katy měla Taylor přetáhnout tanečníky, a tím ohrozit celou její světovou šňůru. Pikantní bylo také to, že se obě pop hvězdy léta přátelily. Šest let trval tento svár, který ukončila až Katy dopisem, ve kterém si posypala popel na hlavu. Ačkoliv zprvu trvala na tom, že Taylor vše nafoukla, v rozhovoru s Ariannou Huffington v roce 2017 prohlásila: „Chci to nechat plavat. Mám Taylor moc ráda, myslím, že je to úžasná umělkyně a přeji jí to nejlepší".

Mnozí si pochvalují, že Katy Perry má výrazně menší ego než jiné pop hvězdy. Možná je to díky tomu, že pro ně pracovala: psala songy pro Selenu Gomez, Britney Spears, Kelly Clarkson či Nicky Minaj. Od roku 2011 je ale v žebříčku amerického Forbesu jako jedna z nejlépe vydělávajících zpěvaček světa. Opět ale sláva Katy nezatemnila mozek, což může z první ruky dosvědčit topmodelka Miranda Kerr. Expartnerka Orlanda Blooma si velmi pochvaluje, že si její bývalý vybral právě ji. O tom, že to nejsou prázdná slova, svědčí také skutečnost, jak často pobývá Mirandin a Orlandův společný syn Flynn právě se současnou otcovou vyvolenou.

Média si často všímají, že je Katy Perry vlasový chameleon. Když měla tmavé mikádo s ofinou, pletli si je často s herečkou Zooey Deschanel, což Katy brala jako kompliment, ale hvězda indie filmů údajně nadšená nebyla. S platinovým sestřihem na kluka už k záměně nedochází, ale Katy se nebojí žádných větších experimentů na hlavě. Škoda, že berou pozornost její hudbě. Abyste se s ní lépe seznámili, pusťte si třeba hit Firework, který je inspirován Jackem Kerouacem. Jestli něco Katy Perry umí, tak být mnohovrstevnatou osobností. Svůj milý úsměv ale neodkládá v žádné ze svých životních poloh.

Mohlo by se vám líbit

Známá i neznámá Bella Hadid

O Belle Hadid toho víme, zdá se, vše. Ale je tomu tak skutečně? Co když má Bella vícero rolí, které ještě neznáme?
elle.cz