Travis Barker: Potetovaný romantik, který miluje slávu

 

Pravá láska stále existuje, říkali si fanoušci Kourtney Kardashian. Matka tří dětí, která se již před časem rozešla s jejich otcem Scottem Disickem, nedávno zažila zásnuby jako z románu červené knihovny. Na pláži, kde byly všude svíčky a květiny před ní poklekl její přítel, bubeník kapely Blink182 Travis Barker. Ten sice slaví narozeniny 14. listopadu, ale správně by je měl oslavovat dvakrát. Barker totiž přežil svou smrt v roce 2008, kdy havaroval v letadle. Neštěstí nepřežili dva lidé a hudebník musel podstoupit 27 operací a ležel v nemocnici přes půl roku.

A ačkoliv je potetovaný od hlavy až k patě, označuje se Barker nikoliv za rebela, ale věřícího křesťana. Nicméně s první manželkou Shannou Moakler se rozvedl a jejich společné děti vychovává ve střídavé péči. Když je zmínka o Barkerových tetováních, tak řada z nich je inspirována Biblí, některé prý sloužily k tomu, aby neměl žádnou jinou šanci na kariéru než v hudebním průmyslu. Barker se domníval, že když pokryje celé své tělo různými obrazci, už ho do žádné „normální práce" nevezmou.

Bylo to ostatně přání na smrtelné posteli Barkerovy matky, která od dětství vnímala hudební talent syna a platila mu lekce bubnování. Zemřela, když bylo Travisovi pouhých 13 let a žádala ho, aby v hudbě vytrval. Což se skutečně stalo, Barker sice začínal s kapelami The Suicide Machines a The Aquabats, ale slavný se stal až když nahradil bubeníka v kapele Blink1981. Kromě toho vlastní nahrávací společnost a linii oblečení, která se jmenuje Stars and Straps a má zosobňovat Barkerův zájem o hudbu, auta a tetování.

Jak se potetovaný hudebník ale s Kourtney Kardashian vůbec seznámil? Bydleli ve stejné ulici a jejich děti byly kamarádi. Díky tomu se spolu začali bavit i jejich rodiče, kteří byli nějaký čas pouze známí. Kourtney se prý Travisovi ale vždy líbila a jen čekal, zda přeskočí i jiskra z její strany. V minulosti se Travisovi ale také líbila její sestra Kim, kterou poznal, když kdysi randil s Paris Hilton.

 

Vzhledem k tomu, že Travis Barker sám natáčel o své rodině reality show, mohl by v klanu Kardashianů i nějaký ten čas vydržet.

 

Nyní si ale Barker myslí, že v Kourtney našel tu pravou a ona ho na oplátku přátelům představuje jako „budoucího otce svého dítěte". Vzhledem k tomu, že Travis Barker sám natáčel o své rodině reality show, mohl by v klanu Kardashianů i nějaký ten čas vydržet.

Efekt Kardashian: Ovlivnily slavné sestry i váš vzhled?

elle.cz