Mladí, krásní a bohatí: dědicové, jejichž jména vás překvapí

Kate Hudson

Nominaci na Oscara sice Kate Hudson neproměnila, ale její filmové role a s nimi spojená popularita jí zajistily slušný majetek. Jejím biologickým otcem je herec Bill Hudson a nevlastním otcem se stal herec Kurt Russell. Její matka Goldie Hawn jí kromě propojení se světem filmu zajistila i slušnou životní úroveň. Až po ní bude Kate jednou dědit, může očekávat zbohatnutí až o 80 milionů dolarů.

Dakota Johnson

Také Dakota Johnson se narodila do zlatého hnízda. Jejími rodiči jsou hollywoodský krasavec Don Johnson a Podnikavá dívka Melanie Griffith. Ve filmovém průmyslu se Dakota pohybuje od roku 2010 a proslavila ji role Anastasie ve filmové sérii Padesát odstínů šedi. Za roli veFifty Shadesdokonce získala People’s Choice Award a byla nominována na cenu BAFTA jako vycházející hvězda. Jako o dceru dvou slavných hollywoodských hvězd bylo o Dakotu vždy skvěle postaráno a nikdy nemusela počítat drobné. Díky svému otci si připsala na účet minimálně 14 milionů dolarů.

Brooke Shields

Brooke Shields známe všichni jako bývalou slavnou dětskou modelku a herečku. Svou nádhernou tváří učarovala nejen kameře, ale i tenistovi Andrému Agassimu, se kterým tvořila dokonce manželský pár. Slabost pro tenisty zdědila po dědečkovi Franku Shieldsovi, který byl v třicátých letech minulého století americkou tenisovou špičkou. Po svém otci, Francisi Shieldsovi, šéfovi kosmetické firmy Revlon, zase zdědila jmění v hodnotě 25 milionu dolarů.

Mohlo by se vám líbit

Slavná matka, slavnější dcera. Které mladé hvězdy překonaly rodiče?

Zdědily slavné jméno, krásu i nadání. Dveře do showbusinessu jim pomohli otevřít hvězdní rodiče, ale prosadit už se musely samy. Většině z nich se to povedlo nad očekávání skvěle a jejich kariéra, pokud rodiče rovnou nepřekonala, se té jejich minimálně vyrovnala. Kdo jsou dcery známých tváří, které se samy staly celebritami?
elle.cz

Jake Gyllenhaal

Herec Jake Gyllenhaal je synem Stephena Gyllenhaala, slavného hollywoodského režiséra. Je bratrem herečky Maggie Gyllenhaal. Jeho matka, Naomi Foner, je scenáristka. Hrát začal už jako dítě, v roce 1991 se objevil ve filmu City Slickers, ale mezi jeho největší úspěchy patří filmy Den poté a Zkrocená hora. Jeho otec Stephen Gyllenhaal nashromáždil své jmění režírováním filmů jako Family of Spies a Waterland, stejně jako několika různých televizních pořadů, včetně Mentalisty a Blue Bloods. Jeho konexe v oboru Jakeově kariéře rozhodně neublížily, stejně jako 65 milionů dolarů, které díky otci prý získal.

Olivia Wilde

Olivia Wilde, herečka, dědička a aktivistka, která se narodila v NYC a navštěvovala Gaiety School of Acting v Dublinu v Irsku – kromě své výrazné role v seriálu Dr. House, to přes filmy Rozhovor s jinou ženou, Tron: Legacy, Vzkříšení démona, Máslo a další snímky dotáhla až k režii filmu Šprtky to chtěj taky, který byl uveden na konci května 2019, nebo filmu To nic, drahá z roku 2022. Ačkoli její filmová filmová kariéra není vůbec špatná, většina jejího bohatství ve výši 20 milionů dolarů pochází od jejího otce, novináře Andrewa Cockburna, jehož jmění poskytlo mladé herečce záchrannou síť během prvních let v Hollywoodu.

Mohlo by se vám líbit

Slavné klany showbyznysu: Kde se talent dědí?

Jsou bohatí a slavní, jsou crème de la crème Hollywoodu. Některé rodiny v tomto průmyslu působí po dlouhé generace, a to nejen před kamerou. Byť je showbyznys prorostlý nepotismem, při pohledu na mladší generaci tvůrců je nám jasné, že si mnozí z nich své postavení vydobyli nejen díky slavnému jménu, ale především talentu.
elle.cz

Scarlett Johansson

Talent herečky Scarlett Johansson je nepopiratelný a i bez svého rodinného zázemí by zcela určitě netrpěla bídou. Každopádně svým rodičům, z nichž jeden je úspěšný architekt Karsten Olaf Johansson, a druhá je herečkou a filmovou producentkou Melanie Sloan, vděčí za zůstatek na účtu ve výši cca 140 milionů dolarů. Také rodičovská noha ve dveřích jistě usnadnila Scarlett vejít do zářivého světa Hollywoodu. Dnes má Johansson na svém kontě řadu velkých i malých filmových hitů, jako jsou The Avengers, Her, Lost in Translation, Až tak moc tě nežere a mnoho dalších. Role, které v posledním desetiletí přijala, vyžadovaly odhodlání a tvrdou práci, a žádná z nich nebyla snadná, což jen potvrzuje jeji

Kyra Sedgwick

Kyra vyhrála životní jackpot hned třikrát. Narodila se do zlaté kolébky – její otec Henry Dwight Sedgwick V. byl finančník a spekulant a dokázal své dceři našetřit pěkné věno, konkrétně 16 milionů dolarů. Talentovaná herečka je známou tváří pro televizní i filmové fanoušky. Hrála ve filmech jako Fenomén, Singles a po boku Toma Cruise si také zahrála ve filmu o vietnamské válce Narozen 4. července, nominovaném na Oscara. Nejznámější ale byla asi její role seriálu Closer. Do třetice jejího životního štěstí musíme zahrnout také její manželství s hercem Kevinem Baconem, se kterým tvoří pár už od roku 1988.

Mohlo by se vám líbit

Potatili se. Toto jsou synové krásnější, než jejich slavní sexy otcové

Není to zase tak dávno, co ženám lámali srdce Pierce Brosnan, Clint Eastwood nebo Jeremy Irons. Zdálo se, že snad nikdo nemůže zastínit jejich šarm a sex-appeal...
elle.cz

Zdroj: Investing.com, Wikipedia