Než vykročili na red carpet: i slavní měli práce, kterými se nechlubí

Nikdy nepřestávejte snít

I ti nejslavnější a nejbohatší byli kdysi jako většina populace. Ráno vstávali do práce, aby zaplatili základní účty a věřili, že jednou bude líp. Pondělní krize, nedorozumění se šéfem, pocit zbytečné práce nebo nedocenění - i dnešní celebrity bojovaly se stejnými pocity. Ponaučení? Nikdy nevíte, jaké příležitosti na vás kde čekají. Takže pokud máte v očích ostatních nesmyslné (a třeba i hollywoodské sny), nevzdávejte je, ať už zní jakkoli nereálně. Jak vidíte, i takové cíle se plní. Až zjistíte, co dělaly hvězdy, než se dostaly na obrazovku, dejte nám vědět, která z nich vás překvapila nejvíce!

Mohlo by se vám líbit

Slavné ženy v bikinách: Krásná Ambrosio, Lopez i Němcová

Od slavných žen nás odlišuje jedna jediná věc. A to je ta, že jsou slavné. Jinak jsou úplně stejné, jako my. Z masa a kostí, s pihami a znamínky, krásné ve své nedokonalosti. A když ony slavné krásky obléknou bikiny, světe div se, sluší jim to stejně tak, jako nám.
elle.cz

Margot Robbie

Herečka pasovaná v roce 2017 časopisem Time mezi 100 nejvlivnějších lidí na světě v minulosti pracovala v populárním řetězci rychlého občerstvení Subway. „Byla jsem v tom byla opravdu dobrá, do sendvičů jsem všeho dávla správné množství a všechno jsem rozprostírala až k okrajům,“ pochlubila se svými pracovními skills australská hvězda. Teď už do Subway pro jistotu nechodí vůbec. „Sleduji, jak to ostatní dělají špatně - a jsem naštvaná,“ vysvětlila. Ach Margot, kéž by všichni pracovníci fastfoodu byli jako ty!

Hugh Jackman

Než se stal Wolverinem, bavil (nebo děsil) děti jako party klaun. V roce 2015 dokonce zveřejnil na svém Instagramu fotodůkaz o svém dřívějším povolání s popiskem „Zatracený důkaz, že jsem dělal klauna“. Herec také kdysi působil jako středoškolský učitel tělocviku,což potvrdil, když v roce 2013 narazil na jednoho ze svých bývalých studentů. Postavu na to rozhodně má.

Megan Fox

Než se vrhla na hraní, pracovala Megan Fox pro jedno smoothie bistro na Floridě. Ve show Ellen DeGeneres přiznala: „Jednou za týden, obvykle to bylo v pátek, se někdo ze zaměstnanců musel převléknout za kus ovoce, vyjít ven a stát u dálnice, aby propagoval obchod.“ Hvězda filmu Transformers si užila své: „Byla jsem banán, obří banán.“

Mohlo by se vám líbit

Slavný a slavnější: Dua, která jsou nejen svá, ale i extrémně úspěšná

Sláva a úspěch se přitahují. Dobrým příkladem tohoto zákona atraktivity jsou i následující páry. I když na první pohled mohou působit nesourodě, společné mají jedno – oba z dvojice jsou extrémně úspěšní, každý však ve svém oboru. Žádný z nich tak nemusí mít strach, že by se ten druhý chtěl pouze přiživit na jeho slávě nebo penězích. Naopak, spolu tvoří ještě zářivější tým.
elle.cz

Sylvester Stallone

Podle článku z The New York Times z roku 1976 vyšlo najevo, že jednou z mnoha prací, kterými se ikona akčních filmů živila, bylo čištění lvích klecí v ZOO v Central Parku. Jak je vidět, je Sly hrdina i v reálném životě.

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher vyrůstal v Iowě a než se přestěhoval do Hollywoodu, vystřídal spoustu zvláštních zaměstnání. Dokud ještě žil se svou rodinou, pomáhal na rodinné farmě s péčí o zvířata a žil jako kovboj. Pak pracoval v potravinářské firmě General Mills, kde zametal cereálie.

Whoopi Goldberg

Jedna z největších hollywoodských komiček si ve svém prvním zaměstnání moc zábavy neužila. Whoopi Goldberg pracovala v márnici, kde líčila mrtvé. V show Oprah Winfrey přiznala, že je to drsná práce, který vyžaduje hodně empatie a kuráže. „Musíte lidi milovat, abyste je připravili na poslední velké rozloučení.“ Kromě toho taky prozradila, že neměla nouzi o strašidelné zážitky.

Mohlo by se vám líbit

Nevěra si nevybírá: Slavné ženy, které velkolepě pomstily své parohy

Buddha říká, že hněv se nepřekonává hněvem, ale láskou. A my si zase myslíme, že správně vypuštěný hněv přináší větší úlevu než deset sezení u psychoterapeuta. Odsouhlasily by to určitě i celebrity, kterým se manželé zapomenuli s jinou sukní a ony místo tichého odpuštění rozpoutaly velkolepou odvetu. Tohle jste si, pánové, za rámeček nedali...
elle.cz

Taylor Swift

Všichni známe bájný příběh o dětství Taylor Swift stráveném na farmě s vánočními stromky. Úplně idylické to ale nebylo, Taylor musela taky přilžit ruku k dílu. Protože byla příliš malá na to, aby nosila stromky, musela se o ně starat jinak: „Mým úkolem bylo hledat a sbírat ze stromků kokony kudlanek, aby se brouci nevylíhli v domech lidí,“ řekla Taylor v roce 2014 zahraničnímu magazínu.

Beyoncé

Nenarodila se bohům na Olympu, ačkoli se tomu těžko věří. I Beyoncé byla kdysi dítkem, které bylo nucené vydělávat si na živobytí tím, že pomáhala svým rodičům. „Od šesti do devíti let let jsem pracovala v kadeřnictví své mámy.Zametala jsem vlasy z podlahy a zpívala zákaznicím, které přišly na kus řeči a na ondulaci.“ Za spropitné, které od nich dostala, si pak zaplatila sezónní permanentku do zábavního parku Six Flags.

Brad Pitt

Ohledně svého prvního jobu by našel společné téma s Meghan Fox. Zatímco hypnotická kráska se byla nucena převlékat za banán, Brad Pitt se po Hollywoodu producíroval v kostýmu kuřete. Pracoval pro kuřecí restauraci El Pollo Loco, kde musel stát venku v kostýmu kuřete a mávat na procházející potenciální zákazníky.

Mohlo by se vám líbit

Fatfobie je více než strach z tlouštky. Trpí ji Taylor Swift a další

Tlusté lidi vnímají jako komické figurky a dívají se na ně s opovržením. Displej na své vlastní váze sledují s obavami z jakéhokoli, byť minimálního, přírustku. Fatfobici mají život těžší než svou hmotnost a své o tom ví i Taylor Swift nebo Gwyneth Paltrow.
elle.cz

Madonna

V raných dobách pracovala Madonna na newyorském Times Square v Dunkin Donuts. Byla prý vyhozena za to, že zákaznici postříkala marmeládou. Jak typické.

Jennifer Aniston

Podle jejích vlastních slov byla prý nejtěžší práce jejího života ta, kdy dělala poslíčka na kole. „Nejhorším okamžikem bylo pravděpodobně vjet do dveří na fotobuňku, když se otevřely," řekla. „Jsem velmi nekoordinovaná a mimořádně nemotorná.“

Miley Cyrus

Ačkoli se už jako mladá proslavila v roli Hanny Montany, ještě před tím pracovala pro svého otce. Po tátových koncertech chodila a sbírala podprsenky a spodní prádlo, které skončily na pódiu. „Jednou jsem našla opravdu velkou a volala jsem na tátu: 'Tati! Našla jsem tvou největší fanynku!',“ řekla Rolling Stone v roce 2013. Billy Ray jí za její služby platil 10 dolarů.

Mohlo by se vám líbit

Affleck nebo Pitt: Gwyneth Paltrow porovnala exmilence. Co na to JLo?

Gwyneth Paltrow se ve veřejném podcastu překvapivě vyjádřila k tomu, který z jejich osudových bývalých mužů byl lepší v posteli - jestli Brad Pitt nebo Ben Affleck. K hodnocení řekla svoje i současná paní Afflecková, Jennifer Lopez.
elle.cz

Zdroj: Insider.com, people.com