Více než jen Přátelé? Jsou Ross a Rachel konečně párem i v reálu?

 

Lady Gaga zazpívala „Smelly cat”, Justin Bieber se oblékl za bramboru a James Corden získal na popularitě... Friends Reunion vlastně nepřineslo nic moc nového. Snad kromě přiznání, že Jennifer Aniston a David Schwimmer do sebe byli v průběhu natáčení tajně zamilovaní. Ve světle nejnovějších informací, kterými žije aktuálně internet, jde ovšem o klíčovou novinku. Virtuálními kuloáry totiž trenduje informace, že se reální Ross a Rachel dali opravdu dohromady!

Nyní je však důležité uvést věci na pravou míru. Proč si to lidé vlastně myslí? Samozřejmě tomu přispívá ono virální přiznání slavného seriálového páru a také fakt, že se David Schwimmer okamžitě po natáčení vydal za Jennifer do L.A. a společně odjeli navštívit vinice. Podívejme se však pravdě do očí. Tato samotná informace ještě neznamená, že je ruka v rukávu. Ale spíše si musíme přiznat, že jde o naše zbožné přání, aby tomu tak bylo.

Mohlo by se vám líbit

Jaké byly nejlepší momenty z Friends: The Reunion?

Seriál Přátelé se možná přestal natáčet před 17 lety, ale také se stal jednou z těch show, která nikdy nezmizela z našeho hledáčku zájmu. Vlastně se s vámi klidně vsadíme, že i po tak dlouhé době, se každou vteřinu najde na Zemi někdo, kdo ji právě teď sleduje. Nebo se možná dívá na Friends: The Reunion, které konečně najdete na HBO. Pojďme si zrekapitulovat ty nejlepší okamžiky z tohoto dlouho očekávaného setkání!
elle.cz

Pamatujete si ještě, jak jsme před rokem po SAG Awards všichni doufali, že se Aniston vrátí k Bradu Pittovi? Na jejím milostném životě je zkrátka něco, co nám nedá spát. Ona je pro nás jistým symbolem naděje. Když se dočká šťastného konce, my také a svět bude zase v pořádku. Ovšem na návratu k bývalému partnerovi, kterému jsme navíc jeho podvod ještě ani neodpustili, je vlastně něco nudného až trapného. Zatímco myšlenka na spojení hereckých kolegů, kteří navíc hráli deset let pár, jež jsme si zamilovali natolik, že nás ještě po sedmnácti letech dokáže vytočit věta “měli jsme pauzu”, je kouzelná, magická a dojemná. 

Jakkoliv nechceme kazit romantickou iluzi Rosse a Rachel v reálném světě... musíme si všichni uvědomit, že jde jen o postavy, které někdo ztvárnil. Realita možná tak pohádková není. A ačkoliv jsou si Aniston a Schwimmer velmi blízcí, nejsou to hlavní hrdinové devadesátkového seriálu, do kterých si je projektujeme. (Mimochodem byli bychom stejně tak nadšení, kdyby se dali dohromady Schwimmer a Cox aka nejznámější sourozenecké duo?) Avšak cynismus stranou a zůstaňme na závěr optimisty. Kdyby to opravdu pravda byla a Jennifer a David by začali randit, šlo by o romantické spojení století a zprvu nudnou show Friends Reunion by měl někdo uložit do trezoru, archivovat a zachovat pro budoucí generace!

Mohlo by se vám líbit

Proč tak moc milujeme Jennifer Aniston? Protože je loser jako my!

Ačkoliv je to pěkných pár let, co skončil seriál Přátelé, stále bychom chtěli Jennifer Aniston za svou nejlepší kamarádku a máme pro ni někde ve skrytu duše speciální místečko. Jenže proč zrovna pro ni?
elle.cz