Jaké byly nejlepší momenty z Friends: The Reunion?

 

Friends: The Reunion je konečně tady! Ovšem vám pravděpodobně tuto informaci připomínat nemusíme, jelikož je to opravdu poprvé, co se herci Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer setkali na stejném místě v jeden čas před kamerami, a to po dlouhých 17 letech! Pojďme se tedy podívat na vše, co se při této významné události odehrálo. 

 

 

Ross a Rachel jako opravdický pár 

Zatímco celá show byla protkána pořádnou dávkou nostalgie, proběhlo i jedno velké odhalení, které nám vzalo dech. Herci Aniston a Schwimmer přiznali, že mezi nimi byla během natáčení seriálu až hmatatelná přitažlivost a jistě by spolu skončili, stejně jako Ross a Rachel, ale načasování jim nepřálo. Cynici by mohli podotknout, že je až neuvěřitelné, že se tato informace nikdy nedostala na veřejnost, ale ve výsledku bereme vše, co nám naši oblíbenci z historie naservírují! Vždyť nebýt Brada Pitta, měla by pravděpodobně Phoebe pravdu a Rachel by byla Rossovým humrem! 

 

 

Courteney Cox si nedokázala zapamatovat texty 

Stačilo jen pár minut a LeBlanc si okamžitě začal dobírat Cox, zda má stále napsané své texty na stole. “Než jsme začali točit, smazala jsem to,” prozrazuje s úsměvem a se slzami v očích z tohoto dojemného okamžiku, že jsou všichni opět pohromadě a dodává, že si často dávala scénář i do umyvadla. “A nebuď zlý,” reaguje s úsměvem, když jí tečou slzy. A není jediná! Jennifer prosí o kapesníčky v podstatě okamžitě a není se čemu divit, vždyť Přátelé byly součástí jejich životů po celých deset let! 

Jako rodina 

“Jsme stále v kontaktu,” prozrazuje moderátorovi Jamesi Cordenovi Lisa Kudrow. “Možná se nevidíme každý den, ale je mezi námi obrovské pouto a víme, že si můžete kdykoliv napsat či zavolat a jeden pro druhého jsme tu napořád.” A Perry toto pouto ještě rozvádí: “I když seriál skončil a my jsme se potkali na nějaké párty či akci, byl to vlastně konec večera. Už jsme se od sebe celou noc nehnuli na krok. Omluvili jsme se těm, kdo s nám byli jako doprovod, ale museli pochopit, že jsme právě opět potkali někoho, kdo je pro nás opravdu výjimečný.” 

Mohlo by se vám líbit

Julia Roberts hrála v seriálu Přátelé jen díky kvantové fyzice

Všichni ví, že Brad Pitt a Jennifer Aniston spolu v době natáčení seriálu Přátelé chodili a jistě by se o nich dalo mluvit jako o #couplegoals. Ovšem málokdo již tuší, že i mezi Matthew Perrym a Julií Roberts v té době přeskočila jiskra. V jejich romantické zápletce hrál velkou roli fax i kvantová fyzika.
elle.cz

Roli Rachel bylo nejtěžší obsadit 

Friends: The Reunion se účastnili i tvůrci seriálu Kevin S. Bright, Marta Kauffman a David Crane, kteří diskutovali nad detaily dějových linií, ale prozradili i podrobnosti ohledně castingu. Vyprávěli, jak museli prosit Davida Schwimmera, aby roli vzal, jelikož mu ji napsali na tělo a jak je Courteney Cox, která měla hrát Rachel přesvědčila, že lépe ztvární Moniku. Nejtěžší bylo odhadnout, kdo nejlépe zahraje právě Rachel, jelikož tato postava mohla být velmi snadno opravdu neoblíbená, jelikož umí být sobecká a zahleděná do sebe... Aniston to však zvládla na jedničku! 

Kolik lidí miluje Přátele? 

James Corden odhalil opravdu zajímavé statistiky. Uvedl, že během deseti let, bylo natočeno 236 epizod, přičemž byly vysílány do 220 míst světa. Tento seriál byl po celých šest let nejoblíbenějším komediálním počinem v televizi a v průměru ho sledovalo 25 milionů diváků týdně. A ani nyní jeho sláva nehasne. Kdybychom měli této show počítat shlédnutí skrze všechny platformy, dostali bychom se k číslu 100 miliard.  

Nikdo nemá rád Marcela 

Když se člen publika položil otázku, zda bylo něco, na co herci neradi vzpomínají, všichni předpokládali, že odpověď bude nějakou variací na téma “všechno bylo růžové, dokonalé a milujeme se”, ovšem opak byl pravdou. Schwimmer a LeBlanc téměř okamžitě a unisono reagovali: “Tu opici!” A Cox se přidala: “Ta mě děsila.” Poté, co zdůraznil svou lásky ke zvířatům Schwimmer pokračoval: “Kvůli té opici jsme museli scény točit několikrát a jedla mi housenky na rameni.” 

 

 

Měli Ross a Rachel pauzu? Vypadá to, že ANO! 

Tohle byla palčivá otázka, která nám nedala dlouhých sedmnáct let spát a vypadá to, že máme konečně odpověď! Když se Corden zeptal herců, všichni se shodli na tom, že Ross a Rachel měli pauzu, když se do cesty připletla sexy dívka od kopírky... A jelikož i Jennifer je tohoto názoru, tak nám nezbývá nic jiného než se s tímto verdiktem smířit.  

Co dělá Chandler?

Tom Selleck aka Dr. Richard Burke se zjevil, aby znovu zrealizoval (ne)slavný kvíz, při kterém Rachel a Monika prohrály byt... A bylo nevyhnutelné, kdy dojde znovu na onu osudnou otázku: Čím se živí Chandler? A správná odpověď? Vlastně to opravdu nikdo neví. Ani samotní tvůrci...

Lady Gaga a smradlavá kočka 

Je až neuvěřitelné, kolik hvězd se v tomto speciálu Přátel objevilo. Za zmínku jistě stojí Cindy Crawford, Cara Delevingne, Justin Bieber, David Beckham BTS či držitelka Nobelovy ceny Malala Yousafzai... Ovšem vrcholem celého pořadu byla bezpodmínečně Lady Gaga, která se připojila k Lise Kudrow, aby s ní zazpívala slavnou píseň Smelly Cat!  

 

Mohlo by se vám líbit

Ti nejlepší herci, kteří se kdy objevili v seriálu Přátelé

Kdo by mohl zapomenout na Dannyho DeVita alias postaršího striptéra? Bruce Willise, jež se proměňuje z drsňáka na plačící monstrum či Garyho Oldmana a jeho velmi neortodoxní herecké techniky, které by v dnešní pandemické době zdvihaly nejedno obočí?
elle.cz