REKLAMA
REKLAMA

YSL Beauty odhalila novinku - smyslnou vůni Libre

Oslavy svobody, života podle vlastních pravidel a bez kompromisů, tedy symbolů ztělesňujících vůni Libre… Velkolepé odhalení nové vůně YSL Beauty bylo dlouho očekávanou záležitostí. A v pražském klubu Mecca ji přivítala řada předních českých celebrit, blogerů a influencerů. 

Elegantní flakon s legendárním Cassandre logem v sobě mísí jemnou a svěží esenci francouzské levandule s výraznou a smyslnou vůní květu marockého pomerančovníku s nádechem mandarinky, vanilky a ambry.

YSL

Party v pražském klubu Mecca si nenechala ujít například modelka Nikol Švantnerová, Lea Šteflíčková, Aneta Vignerová, Barbora Mudrochová, II. česká vícemiss 2019 Karolína Kokešová, herečky Hana Vagnerová, Kateřina Klausová či Nikol Heřmánková a dále například Vladimír Polívka, Sharlotta, Kateřina Koki Mlejnková, Michael Kováčik a další. Nechyběly ani ambasadorky značky YSL, kterými jsou kromě Nikol Švantnerové i Alex Sedláčková, Karolína Wernerová, Klára Tesařová, Petra Mácová a Ela Yababy.

Slavnostní odhalení vůně proběhlo za doprovodu zpěvačky a tanečnice Zeyi, kterou na party doprovodil český rapper a producent Paulie Garand.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA