Skřipce a gumičky jsou zpět: Jak je nosit a nevypadat, že vám je devět
Je čas všechny skřipce, gumičky, čelenky, sponky a další ozdoby do vlasů vyndat ze skříně zapomnění a vzít si je na fashion week.

Při prohlížení street stylových fotek jsme si nemohli nevšimnout narůstajícícho množství vlasových doplňků. Trend, který se nejprve začal šířit na Instagramu, se tak dostal i do ulic a pomalu se stává součástí běžného denního repertoáru módních insiderů.

egqegeqg

Jestli jste si taky vzpomněla na to, jak vám bylo sedm, osm, možná ještě míň a culíčky vás tahaly tak, že jste se musela pořád škrábat na hlavě a oči jste měla skoro po stranách hlavy, pak máme skvělou správu: tentokrát to bude jiné. Pohodlnější, praktičtější a stylovější. 

I Carrie věděla, že gumičky jsou pro moderní ženu zapovězenou záležitostí, po které se mohlo sáhnout pouze v případě, že jste se sprchovala nebo se odličovala. A dlouho to tak opravdu bylo. Kdo z nás si v poslední dekádě vzpomněl na gumičku, nedejbože na skřipec?

dsgwgq

Takže další z věcí, kterým jsme se dlouho pousmívaly a cítily, že tohle už je dávno za námi, je zpátky. Zda se budete radovat nebo ne, to necháme na vás. Nás gumičky baví, hlavně pokud je na nich napsáno Gucci nebo jsou na něm dvě obrácená céčka (ne že bychom byly tak vybíravé, ale logománie teď vládne světu). 

Jak se tenhle výlet do dětských let zamlouvá vám? 

View this post on Instagram

Pool time 💦 #valladolid #mexico

A post shared by ROMY 🇳🇱 (@romyschonberger) on

View this post on Instagram

🐯

A post shared by Sylvie Mus (@sylviemus_) on