Tyto úspěšné beauty značky založily ženy

Rare Beauty

Selena Gomez, aktuálně nejsledovanější žena na Instagramu. Proslavila se jako jedna z Disney hvězd ve velmi nízkém věku a svou slávu si stále drží. Její značku Rare Beauty jste nemohli přehlédnout. Snaží se poukázat na možnou sílu a účinky make-upu na lidskou psychiku. Tvářenky Rare Beauty se staly hitem a má je v šuplíku každá správná make-up queen. Je zároveň jednou z tváří globální kampaně beauty řetězce Sephora, v jehož síti jsou její produkty k dostání.

Goop Beauty

Gwyneth Paltrow, úspěšná herečka, dnes spíše označována jako rázná propagátorka zdravého životního stylu. Gwyneth založila blog Goop, který je dnes už známou lifestylovou značkou s kosmetikou, potravinovými doplňky, sexuálními hračkami a dalšími specialitami. Jeden čas byla v nabídce svíčka s vůní hereččiny vagíny. Ale tuhle story jsme už slyšeli. 

Gwyneth Paltrow & Goop: Kontroverze ani kritika ji nezastaví

elle.cz

Westman Atelier

Luxusní a čistě dekorativní kosmetika, která je zároveň i péčící, vytvořená přední vizážistkou Gucci Westman. Proslavil ji její minimalistický přístup k make-upu a její produkty mají prý ve svých šuplících všechny hollywoodské celebrity.

Rhode

Minulý rok zažila největší boom značka Rhode modelky Hailey Bieber. Hailey je inspirací pro širokou škálu žen a dívek. Není tedy divu, že se její značka dostala na vrchol v podstatě ze dne na den. Produkty s peptidy vám slibují zářivou a svěží pleť, kterou málokde jinde pohledáte.

Beauty značky slavných osobností

elle.cz

Beauty Blender

Beauty Blender, houbička na nanášení make-upu, je dnes součástí snad každé kosmetické taštičky. Za tento nástroj, který nám ulehčí zkrášlování, vděčíme make-up artistce Rae Ann. Dokážete si bez této vychytávky představit život? Já tedy rozhodně ne.

Helena Rubinstein

Původem polsko-americká zakladatelka eponymní značky vyrobila svůj první pleťový krém podle prastarého receptu a dnes se může pyšnit úspěšnou kosmetickou značkou stavící na vědě a výzkumu snoubících se s jedinečností žen. Značka vznikla v roce 1902 a jejím cílem je posílit postavení žen prostřednictvím krásy.

Ikonické beauty značky, které prověřila staletí

elle.cz

Zdroj: Byrdie, Allure, ELLE