REKLAMA
REKLAMA

EBL banner

Make-up tutorial: festivalové líčení

Období festivalů je tady! My vás aktuálně zdravíme z ELLE Beauty Lounge a filmového festivalu v Karlových Varech. Vy si ale určitě budete užívat i řadu těch hudebních, kde make-up hraje jednu z hlavních rolí. Jak na ten pravý festivalový make-up?

Požádali jsme skvělou make-up artistku Sephora, Patricii Nešpůrkovou, aby nám ukázala, jak se jednoduše, ale efektivně nalíčit podle posledních módních trendů. Uvidíte, že si look zamilujete natolik, že ho po festivalu budete nosit ještě celé léto. A přitom to není vůbec složitý. Sledujte a učte se krok po kroku. Navíc vám prozradíme produkty, se kterými to půjde skoro samo.

EBL

1. KROK:

korektor Sephora Bright Future

Asi každou z nás trápí nějaká nedokonalost pleti nebo třeba kruhy pod očima ze včerejší párty. Abyste své pleti dodala opět ten čerstvý look a zdravý vzhled, použijte korektor. Patricie doporučuje rozjasňující tekutý korektor Sephora Bright Future Smoothing & Brightening Concealer.

cara
Info ikona
EBL

2. KROK:

tvářenka Hourglass

Kdo by nechtěl, aby mu sluneční paprsky rozjasnily celý obličej a dodaly mu ten pravý letní nádech? Tvářenka HOURGLASS Ambient Strobe Lighting Blush odrazí všechno světlo v místnosti právě na vás. Je to zkrátka láska na první použití. 

cara
Info ikona
EBL

3 KROK:

tužka na obočí Anastasia Beverly Hills 

Není nad upravené obočí. Pokud jeho líčením nechcete strávit víc jak minutu, bude pro vás Anastasia Beverly Hills Clear Brow Gel tou nejlepší volbou. Lehký gel v průhledné barvě zafixuje obočí tak, aby vydrželo až do toho úplně posledního koncertu. 

cara
Info ikona
EBL

4 KROK:

paletka Anastasia Beverly Hills 

Nikde jinde nenajdete tolik krásných stínů pohromadě jako v paletce Soft Glam Eye Shadow Palette od Anastasia Beverly Hills.

cara
Info ikona
EBL

5. KROK:

oční stíny s třpytivým efektem Hourglass

Festival bez třpytek? To snad ne! Nebojte, tato blyštivá kráska Scattered Light Glitter Eyeshadow od Hourglass je trefou do zlatého. Make-up artistka použila odstín Foil.

cara
Info ikona
EBL

6. KROK:

rtěnka Sephora Rouge Satin

A to nejlepší na konec. Bez rtěnky mnohé z nás nevycházejí z domu, ale nevyjít bez ní na festival, to by byl teprve hřích. Co takhle krémová rtěnka Sephora Rouge Satin v odstínu Whatever?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA