EBL banner

Make-up tutorial: red carpet líčení s Nikol Trojanovou

Hourglass přichází do České republiky! A to rovnou do sítě parfumerií Sephora a na červený koberec… V rámci ELLE Beauty Lounge nám značku přijela představit její ambassadorka Nikol Trojanová. Hourglass je celosvětově uznávaná značka pro svoje revoluční technologie, smyslové textury, palety moderních barev a ultra elegantní obaly na míru. 

Proto jsme požádali přední českou vizážistku Adélu Karel Bartákovou, aby vytvořila líčení nejen pro červený koberec a představila 5 ikonických produktů značky Hourglass. 

EBL

1. KROK: 

pudr Hourglass Veil Translucent Setting Powder

Adéla nejdříve kompletně přepudrovala Nikol T-zonu tímto revolučním pudrem, který obsahuje diamantový prášek a částečky lámající světlo. Ty okamžitě rozostří každou nedokonalost. Jeho devízou je velice snadná aplikace, díky praktickému uzávěru. Zlaté inovativní sítko a personalizovaný kryt totiž umožní uvolnit optimální množství produktu. Zkrátka ani né moc, ani málo… Pudr navíc kamufluje vzhled póru, jemných linek a vrásek pro dokonalý efekt.

EBL
cara
ebl

2. KROK:

oční stíny Hourglass Scattered Light Glitter Eyeshadow

Na oči Adéla použila ztlačené oční stíny s lehkou texturou. Odstín Smoke stačí rozetřít prsty na celé víčko a tím snadno vytvoříte kouřové oči během několika jemných tahů. 

EBL
cara
EBL

3. KROK:

řasenka Hourglass Caution Extreme Lash Mascara

Kombinace inovativního 4D Amplifier kartáčku s vynikající texturou boří hranice tradičních řasenek. Adéla několika tahy vytvořila Nikol extrémně dramatické řasy, které se hodí na červený koberec i pro běžné denní nošení.

EBL
cara
EBL

4. KROK: 

lesk na rty Hourglass Unreal High Shine Volumizing Lip Gloss

Rty Aneta přetřela ultimátním leskem na rty v odstínu Cosmic. Jeho inovativní složení je naplněné látkami, které zajistí okamžitou hydrataci a dlouhotrvající objem rtů.

EBL
cara
EBL

5. KROK:

rozjasňující pudr Hourglass Ambient Strobe Lighting Powder

Na závěr Adéla použila ultra rozjasňující pudr navržený pro modelování obličeje s pomocí světla a dosažení přirozené záře. Pudr se stroboskopickým efektem Ambient obsahuje průhlednou bázi prodchnutou perleťovými mikročástečkami o různých rozměrech a s odlišnou mírou lámání světla. Adéla ho aplikovala lehkými tahy štětce. 

EBL

EBC promo