ELLE Beauty Lounge Red: Ty nejlepší beauty looky

Když se spojí um těch nejlepších make-up artistů a předních kadeřníků, je vždy o co stát. Práci jim ulehčuje to, že jejich malířským plátnem o sochařským objektem jsou bezchybné tváře filmových hvězd. Po celých devět dní se v křeslech střídaly dámy české kinematografie, o které se v případě ELLE Beauty Lounge Red postaraly týmy kadeřníků Shu Uemura Art of Hair a make-up artistů Giorgio Armani a Douglas.

Nahé líčení, nebo full glam?

Každá příležitost si žádá speciální líčení, a tak je v první řadě důležité vědět, kam se filmová hvězda chystá. Zatímco denní akce si žádá jemnější líčení, které jen podtrhne to, čím byly herečky obdařeny, večerní mohou make-up artistům posloužit k experimentům. Výrazné rtěnky oscilující od temně rudé po fialovou, grafické oční linky i temné kouřové líčení, vše co na červeném koberci přirozeně zaujme, to se počítá. 

Račte nahlédnout do dění ELLE Beauty Lounge Red

elle.cz

Krásná ještě krásnější

Hledáte-li inspiraci – a na červený koberec se zrovna nechystáte – i tak si přijdete na své. Zhlédněte nejpovedenější looky z ELLE Beauty Lounge Red a posuďte sami, který z nich vás inspiruje ve vašem každodenním líčení. Budou to grafické linky Sáry Korbelové, full glam líčení Veroniky Kašákové, nebo rudá rtěnka taková, jakou vynesla hudebnice Anabelle? 

Nejlepší beauty looky 57. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

Zdroj: KVIFF, KVIFF.tv, ELLE