ELLE Beauty Lounge Atelier: Hvězdy v jejich přirozeném prostředí

V Karlových Varech se ELLE Beauty Lounge usídlila již po desáté. A první kulatiny je potřeba náležitě oslavit. Proto jsme si do Karlových Varů přizvali našeho dlouholetého kreativního kolegu fotografa Matúše Tótha. Matúš stojí za mnoha módními editorialy magazínu a naše setkání by se dala těžko spočítat. Nejen proto byl vhodným kandidátem pro to, abychom společně s ním oslavili nejen deset let, ale především český film a ty, kdo jej tvoří. A ženy především!

Proto se ELLE v Karlových Varech uchýlila do budovy impozantních Císařských lázní, kde si vytvořila ELLE Beauty Lounge Atelier, místo, kde hvězdy mohou před kamerou dělat cokoli, co se jim zlíbí. I kdyby se jim chtělo smát, plakat, na hlavu stavět, vše je zde povoleno. Podmínka je jediná: chceme si je u toho vyfotit. Kam až nás nechají zajít, je jen na nich. Vědomy si toho, že jejich cirkusácké kousky před kamerou budou navždy zachyceny, popustily uzdu svým emocím i hereckému umu a vznikla tak série exkluzivních snímků, které nyní můžete zhlédnout i vy.

Nejbarevnější róby 57. ročníku MFF Karlovy Vary. Co hvězdy oblékly?

elle.cz

Kamera, klapka, spoušť!

Před naším filmovým fotoaparátem se vystřídaly divy českého filmu: Tereza Hofová, Petra Nesvačilová, Jitka Schneiderová, Hanka Vagnerová, Paulina Pořízková, Aňa Geislerová, Jana Plodková a Natália Germáni se rozhodly ukázat své pravé já, které nám dovolily zachytit. Prohlédněte si filmové momenty hodné stříbrného plátna. Připravte si popcorn, vážení, filmové představení v režii ELLE právě začíná! Budete plakat, budete se smát, možná se až smíchy zajíkat, jedno je ale jisté. Kdyby se předávaly ceny za tyto herecké výkony před kamerou, obdrželi by je všichni nominovaní.

ELLE Beauty Lounge Atelier:

Zdroj: Autorský článek