Elle Beauty Lounge, Untold stories: Monika Marešová

Každý den zavedl do ELLE Beauty Lounge jiné osobnosti, protočily se tu stálice festivalu, nové tváře českého filmu, i mezinárodní hvězdy. Atmosféra v Grandhotelu Pupp byla inspirující! Letos jsme se nechali unést a zatáhli jsme hvězdy do příběhů plných filmů, módy, krásy a nádhernými prostory Grandhotelu Pupp. Leoš Mareš a Monika Marešová se v ELLE Beauty Lounge připravovali na večírek, Leoš si nechal nabarvit vlasy na blond. Tento příběh se stal veřejně známý, během pár hodin. Co víc k tomu může ELLE říct? 

Mohlo by se vám líbit

Elle Beauty Lounge Red, Kiss goodbye: Natália Germani

V ELLE Beauty Lounge Red hvězdy odchází na poslední letošní červený koberec ve Varech. Natália Germani v duchu oslav třicetin ELLE, oblečená v malých černých, posílá z hotelu Thermal pusu na rozloučenou.
elle.cz

Femme Fatale ve Varech

Monika Marešová oblékla na večírek černé korzetové šaty Lukáše Macháčka, ušité v té nejvíce hot kombinaci látek; satén a samet. Její dlouhé elegantní ruce vynikly v rukavičkách, které jí sahaly skoro k ramenům. Rukavičky zdobily krystaly ze sklárny Rückl. Na tváři měla jemné líčení, které nechalo vyniknout jejím rysům. Vlasy měla upravené tak, jakoby zrovna vstala z postele a nebo do ní měla namířeno. Jak příběh pokračoval? Podívejte se na jinou verzi návštěvy Moniky a Leoše Marešových, teď.

Natália Germani v ELLE Beauty Lounge Red

Zdroj: Autorský článek