ELLE Beauty Lounge Red: Nejlepší róby z lounge oděné v červené

Program filmového festivalu s sebou s řadou premiér přináší i mnoho hvězdných jmen. Na červeném koberci se v prvních dnech objevila celá plejáda slavných osobností. Světla reflektorů se odrážejí v róbách a špercích slavných hereček a dalších známých osobností, když se procházejí po červeném koberci a zanechávají svou stopu v historii festivalu. Naším milým potěšením je tak jako každý rok, i letos jim dopřát špičkový servis. Na pomoc jsme si do ELLE Beauty Lounge Red vedle dalších povolali make-up artisty z řad Armani Beauty a Douglas a tým kadeřníků Shu Uemura Art of Hair. Ty nejlepší beauty looky 57. Mezinárodního filmového festivalu si budete moci prohlédnout velice brzy, zaměřme se však dnes na ty nejkrásnější róby, střed pozornosti hledáčků fotografů.

Na premiéru i na kolonádu

V ELLE Beauty Lounge Red se v prvních dvou dnech vystřídaly ženy české kinematografie, které oblékly mnohé módní kousky, jež oslavily filmové příležitosti. Eliška Křenková například oblékla na slavnostní zahájení černé šaty s rukavičkami od Lukáše Macháčka, ve kterých působila jako cool hollywoodská diva. Spolu s ní se zde stavily i neméně úchvatné dámy Hana Třeštíková, Denisa Barešová a modelka Kateřina Sokolová, které na premiéru i do města zvolily černobílou klasiku. Barvy naopak ovládly Paulína Pořízková, která zvolila tyrkysové košilové šaty, nebo šéfredaktorka ELLE Thea Kučerová, které a sebe vzala plisé róbu od ukrajinské značky J'Amemme. Nejen ony, ale i další úchvatné ženy oblékly krátké i dlouhé róby. Prohlédněte si v galerii všechny!

Prohlédněte si nejlepší róby z ELLE Beauty Lounge Red:

Sledujte dění na červeném koberci

Zaznamenáváme pro vás přípravy filmových hvězd i jejich cestu až na červený koberec. Sledujte spolu s námi, jak výsledné looky dobývají filmový svět. Jsme u toho!

Mohlo by se vám líbit

Nejlepší róby prvního dne MFF KV: Co hvězdy oblékly na červený koberec

57. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech tímto považujeme za zahájený! Během prvních pár hodin festivalu ELLE Beauty Lounge prošly mnohé slavné dámy českého filmu, o které bylo před vstupem na červený koberec náležitě postaráno. Inu, posuďte sami!
elle.cz

Text: Autorský článek