REKLAMA

ELLE Decoration v prodeji!

REKLAMA

Výpravu za skvělým českým designem zahájíme tipy na designové vyhlídky na Křivoklátsku, v Krkonoších nebo Bílých Karpatech, po kdysi slavném funkcionalistickém městečku Kyjov vás provede jedna z autorek nové architektonické mapy a fotografií Tereza Škoulová. Na snímcích Petra Karšulína se přenesete do bájného světa rodného zámečku básníka a grafika Bohuslava Reynka v Petrkově, kolem jehož prodeje se nedávno strhla pěkná kulturní mela.

Mezi sousední Přibyslaví a Olomoucem zase žije a tvoří talentovaný sklář David Valner, který své výrobky prodává do celého světa a z Liberce pochází sklářský génius Martin Janecký, jenž se po letech strávených v zahraničí vrátil domů a teď si v Praze otevírá vlastní sklárnu jako jedinou v hlavním městě. Buďte u toho!

ELLE DECORATION_Léto 2020

Seznámíme vás také s chodící encyklopedií designu a nadaným interiérovým tvůrcem Miroslavem Bednářem, který se při navrhování řídí především vlastní intuicí. Spolu s architektkou Dagmar Štěpánovou ze studia FormaFatal se naladil i na vlnu nového bydlení manželů Hřebejkových, kterým kus po kusu hledal vhodné modernistické poklady. Jejich domeček na Hřebenkách jsme pro vás exkluzivně nafotili a na terase s výhledem na město si vychutnali několik historek z natáčení i čtyři roky trvající náročné rekonstrukce.

Domů nás poprvé pustila designérka Lucie Koldová, která je na vrcholu kariérního i rodinného štěstí. A protože to myslíme doslova, také bydlení v dvojdomku s bazénem na obálce je tentokrát české a o to snad i zajímavější. Komplikovaná situace posledních měsíců nám sice do cesty položila hned několik překážek, kreativitu však zastavit nemůže!

ELLE DECORATION_Leden 2020
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA