Podzimní ELLE Decoration právě vychází!

V podzimním čísle ELLE Decoration věnujeme hned 40 stran rezidenčním interiérům, které se různými způsoby navrací k moderně.

Inspirujeme se rekonstruovanou pražskou vilou ze 30. let od studia Alinče architekti, v hlavním městě exkluzivně zavítáme do střešního bytu funkcionalistického činžáku plném retro nábytku a za vilou české podnikatelky zamíříme až do chorvatského Zadaru, abychom tu chytli poslední sluneční paprsky. Do čtveřice se vydáme do Itálie za legendou italské moderní architektury a navštívíme luxusní turínskou rezidenci designéra Carla Mollina.

 

Rezidence Carla Mollina

Za designem vás vezmeme i do marockého Marrákeše, kde nasajeme atmosféru v jednom z nejkrásnějších hotelů světa vůbec, zaletíme si prozkoumat legendy brazilské architektury a objevíme neuvěřitelný design na východ od nás – v Kyjevě, Oděse a ve Lvově!

Na Ukrajině jsme pro vás našli inspirativní interiéry kaváren, restaurací i obchodů a navštívili designérské studio Faina, jež svými tradičními návrhy fascinuje jeden designový festival za druhým.

Hotel Bursa v Kyjevě

Nejen na Ukrajině se však designéři věnují návratům k řemeslu a tradicím – i v našich fotostory jsme jim vyhradili velký prostor. Těšit se můžete na snová zátiší z české keramiky a porcelánu nebo unikátní fotopříběh s rukodělnými textiliemi v interiérech právě zrekonstruovaného Národního muzea.

Keramická zátiší

Ujít si nenechte ani nejnovější nábytkové kousky, tipy na české interiérové designéry a architekty, výlet za novým spa pavilonem do Počátek na Vysočině nebo rozhovor s britskou designérskou hvězdou Larou Bohinc!

V podzimním ELLE Decoration vás toho ale čeká mnohem více – vyražte proto od 6. září na stánek všech dobrých trafik pro 132 stran výjimečné inspirace nebo si časopis rovnou předplaťte online s poštovným zdarma a už vám neujde jediné číslo!

EBC promo