REKLAMA

Letní číslo ELLE Decoration je tu!

REKLAMA

Ať už si naplno oddechnete při piknikování v trávě, s výhledem na mořský příliv, s nohama v bazénu nebo s knihou v ruce na chalupě, na stránkách letního vydání ELLE Decoration procestujete celý svět – od Vysočiny přes Itálii, Francii až po Srí Lanku a Austrálii! 

Dozvíte se, jak se odpočívá v ateliéru Terezy a Michala Froňkových, za čím by se Češi měli přestěhovat do Toskánska nebo jak se dá postavit ekologický luxusní resort v divoké džungli, kam za vámi na návštěvu bez pozvání zavítá opice i slon. Na dlouhé cestě se osvěžíte u nejkrásnějších vodních ploch planety a se stylistkou Jankou Murínovou se na fotografiích Filipa Šlapala vydáte na sci-fi piknik k jezeru. 

Vybrali jsme pro vás nejmalebnější italské hotýlky, penziony a resorty, ze kterých se vám nebude chtít odjet, a připravili rozsáhlou reportáž z největšího svátku interiérového designu – Salone del Mobile. Na něm jsme vyzpovídali aktuální designové stars Studiopepe a obešli nejlákavější instalace letošního roku – i tentokrát to byl skutečný zážitek!

Po deseti letech na českém a slovenském trhu se vracíme ke kořenům našeho časopisu a kromě horkých trendů vám nabídneme ještě více inspirace v pravidelných rubrikách, které vás seznámí se zajímavými osobnostmi, projekty a předměty, jež by vaší pozornosti určitě neměly uniknout. Nenechte si ujít exkluzivní tipy na talentované interiérové designéry, umělce, knížky, výstavy a showroomy, které jsou čerstvě na scéně, nebo jedinečné nahlédnutí do kreativních myslí světových designérů Indie Mahdavi, Ateliéru Biagetti či Benjamina Huberta. Vyzpovídali jsme je pro vás v Miláně, když zrovna neodpočívali v trávě s hlavou v oblacích. 

V letním ELLE Decoration vás toho ale čeká mnohem více, tak neváhejte a vyražte od 7. června na stánek všech dobrých trafik pro 132 stran výjimečné inspirace!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA