ELLEPHORIA: Které masterclassy si v redakci určitě nenecháme ujít?

Veronika Čížková

Didital editor

Kdyby byl můj čas nafukovací, na ELLEphorii bych nejraději strávila všechny tři dny od rána do večera. Kosmetiku a beauty témata miluji jak profesionálně, tak laicky a zajímá mě z tohoto ranku zkrátka všechno. Protože si ale budu muset vybrat jen některé body programu, bude to ještě těžká volba. Jediné, co už ale teď vím naprosto jistě, je, že si nenechám ujít workshop značky Benefit na téma Instant brow lift. Jsem vysazená na obočí a v jeho úpravě a stylingu jsem vyzkoušela snad už úplně všechno. Dokonce i make-up artisty si dělím podle toho, jakým způsobem zvýrazňují obočí. Od značky Benefit navíc používám nejrůznější produkty na úpravu obočí už roky. Za mě je to tedy jasné. S kým dalším se uvidím v neděli v 13:30 na workshopu Benefit? 

 

Ewa Farna: Mé tělo je víc než pouhá estetická schránka

elle.cz

Aneta Bartoníková

Leading digital editor

Zkrášlování je mým velkým hobby, nebudu lhát. Už jako malá jsem si účes zdobila třpytivými čelenkami a pestrobarevnými stuhami, mamince jsem pak z koupelny tajně kradla parfémy a rtěnky. Ale jen pár kapek, nenápadně, tak, aby nic nepoznala. A ona se jen tiše smála, asi věděla, že jablko nepadá daleko od stromu. Láska ke kosmetice mi vydržela až dodnes. Miluju přírodní vůně, oleje, pleťové masky i tělové peelingy. Bez krému na ruce nedám ani ránu, obzvlášť na podzim a v zimě, a život si nedovedu představit ani bez pudru nebo laku na vlasy. Vím, tupírování a lakování ničí vlasy, a já už je mám tak dost slabé, ale jinak mi ten účes prostě nedrží. Ne a ne, je to k vzteku! To mi připomíná, že letos si na ELLEphorii určitě nenechám ujít workshop značky L'Oréal Professionnel věnovaný podzimní a zimní péči o vlasy. Třeba to konečně zvládnu i bez toho laku...! Startujeme v neděli ve 14:40, což znamená jediné. Že ještě předtím stihnu workshop o úpravě obočí a obličejovou jógu. Takže tak. A to jsem si měla vybrat jen jeden...

ELLE KVÍZ: Co vás na Ellephorii čeká a co si užijete nejvíc?

elle.cz

Petra Štěpánková

Social media manager

Já a červené rty... Tenhle vztah je, řekla bych, takovým neustálým namlouváním nesmělé mě a vášnivým sváděním (mě) červenou rtěnkou. Moje sbírka červených rtěnek je tak veliká, že kdybych ji nechala nacenit, určitě bych si za jejich hodnotu mohla zajet na opravdu hodně hezký víkend někde v Evropě... Miluju je, vím, že ony milují mě, ale zkrátka si k sobě stále hledáme vztah. Jedno ale vím jistě. Já budu přesně ta cool "babi", která nevyjde z domu bez perfektně nalíčených červených rtů a rudé otisky na skleničkách od prosecca budou mým poznávácím znamením... Proto jistě chápete, že Red lips forever by YSL Make up Artistsi v pátek od pěti hodin určitě nenechám ujít. Slibuji, že budu mít rudé rty a budu doufat, že vy, které to máte stejně jako já, se ke mně připojíte a vytvoříme si svou "secret red lips komunitu"! Těším se na vás a neváhejte mě/nás kdykoliv během ELLEphorie oslovit! Budeme rády, když s námi vše proberete a užijeme si naše tři dny na ELLEphorii na maximum!

ELLEPHORIA: s Jitkou Nováčkovou o přístupu ke kráse u nás i v cizině

elle.cz

Nicole Kudělková

Online fashion editor & social media

Přiznám se, že budu ráda, když některý z workshopů stihnu. Po celou dobu festivalu ELLEphoria budu totiž zásobit sociální sítě obsahem pro ty z vás, kteří akci chtějí sledovat z pohodlí domova. Každopádně, bude-li to přece jen trochu možné, vydám se podpořit naši Fashion Director Milenu Žuravljovou. Ta bude společně se stylistkami Deborou Kellovskou a Evženií Habron pod záštitou Modivo ukazovat jak se obléknout, abychom vyjádřili sebe sama a při té příležitosti představí stručnou historii Power Dressingu.