Přejít k hlavnímu obsahu

7 andělských znamení

Starý a Nový zákon, Korán, ale i díla mistrů ezoteriky, kterými byl například Nostradamus, a v neposlední řadě ústní lidová slovesnost, nám předkládají teorie o uspořádání nebeské hierarchie, rozlišení dle rolí nebo původu konkrétních andělů i souvislosti s astrologií či dějinami. 

1. Pírka a mince

Pírka i na místech, kde byste je nejméně čekali, jsou nejběžnějším způsobem, kterým nám andělé zanechávají zprávy. Bílá a černá pírka znamenají boží ochranu, šedá klid a mír, modrá nás mají upozornit, že máme využít dar léčit či jinak pomáhat lidem, červená dodat kuráž a upozornit na oheň, který v nás dřímá. Nalezené kovové mince, jak spousta lidí věří, přináší štěstí.

2. Zvonění

Zvonění v uších je například učiteli Kundalini jógy připisováno přechodu na vyšší vibraci. Pro ty, kteří rádi sledují andělská znamení, je zase jasným signálem, že se mají zastavit a pozorovat okamžik, ve kterém se nacházejí, a pocity, které je doprovázejí. A pokud se tyto situace opakují, je to pro ně výzva k hledání souvislostí.

3. Vůně

Závan nečekané, omamné, rajské vůně je znamení, že jste pod ochranou andělů. Naopak vůně nebo parfém, který patřil někomu vašemu srdci blízkému je potvrzením, že jsou vaše duše stále propojené. Zavřete oči a zkuste tuto blízkost plně procítit. Nezapomeňme, že o znamení můžeme požádat. Tato setkání přináší do našeho nitra dobro a světlo natolik, nakolik jsme jim otevřeni.

Vídáte často stejná čísla? Jsou to poselství Andělů, co vás ochraňují

elle.cz

4. Texty písní

Stalo se vám, že jste někde zaslechli kousek písně, jejíž slova vám v onen moment dávala hluboký smysl? Bylo to jako kdyby vám někdo viděl do duše a napsal ji pro vás. Nebo vám v hlavě stále dokola zní útržek melodie? Najděte celou písničku a zaposlouchejte se. Možná v ní najdete radu nebo vysvětlení, na které již dlouho čekáte.

5. Světlo

Záblesky světla nebo paprsky zvláštní barvy jsou andělům připisovány od pradávna. Angelologie dokonce přisuzuje jednotlivým andělům barvy, v jejichž záři se zjevují. Například sytě modrá údajně doprovází archanděla Michaela, který dodává sílu a odvahu v těžkých situacích, růžová patří Chamuelovi, přicházejícímu, aby zažehnal konflikt mezi lidmi a pomohl dojít k smíření.

6. Andělská čísla

V řadě se opakující čísla nebo čas, ve který se pokaždé podíváte na hodinky, jsou také zprávou vyšší moci. Nebo – chcete-li – univerza. Sledujete souvislosti, během kterých tato číselná znamení dostáváte a zaměřte se také na význam, který číslice mají. Jedničky upozorňují na sílu vaší intuice, pětky předpovídají velké změny, sedmičky – jak je známo – šťastné události.

7. Sny

Pokud máte mysl i srdce otevřené a jste dostatečně uvolněni a připraveni, můžete anděly v různých, výše zmíněných i jiných, například zvířecích podobách, vídat ve svých snech. Soustřeďte se na všechny detaily, které si jste zpětně schopni vybavit, a zkuste je interpretovat. Pokud se rozhodnete si o svých snech vést deník, budete schopni mezi tím, co se vám zdá, lépe vypozorovat souvislosti a vyvodit poselství, která mají.

Březnové novoluní 10.3. pomůže vyřešit staré problémy

elle.cz

Zdroj: centreofexcellence.com, themantraco.com, learnreligions.com, nirvanalight.com