Intuice je mocnější, než si myslíte. Dokáže vám vybrat toho pravého

Fake „já“ = špatný partner

Naše „nejlepší já“ není náš skutečný obraz. Je to obraz toho, co my obdivujeme a o čem si myslíme, že by se mohlo líbit ostatním. S naším skutečným nitrem to má společného jen velmi málo. Je to pochopitelné, nikdo nechce ukazovat, že ve skutečnosti nemá rád sport, miluje trávit večery doma na pohovce a nejradši ze všeho nosí pohodlné bavlněné prádlo. Máme představu o tom, že tohle nikoho nepřitahuje. Jenže to je právě chyba. Kdybychom povolili otěže namlouvací křeči a nechali všechno plynout tak, jak nám to našeptává intuice, přitáhli bychom si do života partnera, který je pro nás opravdu vhodný. Někoho, kdo nás doplňuje – a kdo hledá opravdu NÁS!

Mohlo by se vám líbit

Jste manipulována do/ve vztahu a ani o tom nevíte?

Emocionální manipulaci je opravdu velmi těžké odhalit, protože pokud se vám něco takového děje, jste zkrátka zmanipulovaná. Zkuste s námi na svůj vztah nahlédnou zvenčí. Díky tomu jsou některé náznaky lépe viditelné... A pokud je spatříte i ve vašem vztahu, možná je na čase změnit partnera.
elle.cz

Nalaďte se na sebe

Kdy se cítíte nejlépe a co vás do takového stavu dostává? Je to cvičení jógy, masáž šíje, procházka podél vody nebo deset kilometrů v ostrém tempu po vaší oblíbené běžecké trase? Ať už je to cokoli, zkuste to udělat před schůzkou, večírkem nebo jinou příležitostí, kde je možné, že HO můžete potkat. Uvolní vás to, budete se díky tomu cítit dobře a tím pádem to zvedne vaše sebevědomí. To skutečné, ne to předstírané.

Co vysíláte?

Vzpomeňte si na situaci, kdy jste se po celou dobu cítili tak, jak si přejete. Uvolněně, sebevědomě, v pohodě i se svými normálními zájmy a třeba nijak výjimečnými schopnostmi. Kdy jste byli sami sebou a byli jste s tím naprosto v pohodě, jako když se sejdete s přáteli, se kterými se znáte roky. Přesně tak byste se měli cítit i na schůzce s budoucím partnerem. Vnímejte, jak se vaše tělo cítí, a udělejte z tohoto stavu zvyk, který můžete vyvolat, kdykoli vás někdo zaujme. Neustále totiž vysíláme signály. A ostatní lidé cítí to, co cítíme my. Dovolte si vyzařovat, kdo doopravdy jste a pak si všimněte, kdo přichází do vašeho života.

Mohlo by se vám líbit

Hit TikToku: Metoda „O“ vám při orgasmu pomůže splnit všechna přání

TikTok je plný žen, kterým se splnila jejich přání. Povýšení v práci, nájemní smlouva na vysněný byt, uveřejněný článek v magazínu… Nejlepší na tom je, že pro své cíle nemusely nic udělat. Pouze si užít orgasmus a při něm praktikovat Metodu „O“. Zjistěte, co stojí za touto nejnovější technikou pozitivního myšlení.
elle.cz

Tady to drhne

Ve chvíli, kdy nejste sami sebou, nechováte se tak jako obvykle a soustředíte se jen na to, jak partnera okouzlit a získat, umlčujete svou intuici. Nevnímáte ty malé a nezřetelné signály svého těla a mysli, které vám našeptávají, že tohle není pro vás to pravé. Chcete vyhrát souboj ega nad intuicí, chcete zvítězit teď a tady a kam to povede dál, vás teď nezajímá. Pod přívalem emocí se na několik měsíců necháváte odtrhnout od reality. Jak to skončí, už víte. Ani tentokrát se vaše intuice nespletla.

Přestaňte manipulovat sami sebe

Vybavte si, jak jste se chovali. Když jste se seznamovali se svými posledními dvěma, třemi partnery. Jste schopni s časovým odstupem vidět, že jste to nebyli zcela vy? Že jste se pokusili zmanipulovat sami sebe do nějakého vzorce, který je podle vás správný? Dělali jste to, co jste nechtěli, abyste získali to, co jste ve výsledku vlastně také nechtěli.

Mohlo by se vám líbit

Změnil mě k nepoznání, co s tím?

Snad každá toužíme po muži, ke kterému budeme vzhlížet. Přijde okouzlení, vykreslení si protějšku v těch nejlepších barvách dokonalosti. Není divu, že pak i my chceme být perfektní. I za cenu toho, že někdy ztratíme svoji tvář.
elle.cz

Happy end? Netlačte na sebe a intuice udělá své

Přeneste vaše vztahové cíle z éterického světa fantazie do hmatatelné reality. Dostaňte to ze své hlavy a vytvořte si fyzické místo, kde si zhmotníte, co chcete a kde se dostanete do vnitřní pohody. Klidně nějaký malý koutek, kam si položíte kamínek z pláže, kde jste se cítili šťastní a volní, lísteček s jasným přáním, jaký má být váš partner a hlavně váš život a pocit po jeho boku. Vždy si sem na chvilku sedněte, zavřete oči a nechte sebou prostoupit klid a příjemné pocity. Nikdo na vás netlačí, nikdo nemá právo od vás nic očekávat. Ten nejdůležitější projekt vašeho života jste vy a vaše štěstí. Vždy, až někoho potkáte, se pak pokuste si tento pocit přivolat. Pokud se tak se svým nový protějškem nejste schopní cítit, nechte ho jít. Ale ve chvíli, kdy se po něčím boku budete cítit přesně tak, jako když jste sami se sebou – gratulujeme, vaše intuice vás navedla zcela bezchybně.

Mohlo by se vám líbit

Syndrom zlomeného srdce: Není to jen nesnesitelná bolest rozchodu

Sevřené hrdlo, úzkost, lapání po dechu, nepředstavitelné prázdno, smutek a obavy, co bude dál. Tyto pocity jste nejspíš zažili také a dost možná několikrát za život. Řeč je o rozchodu. Proč při něm tolik trpí nejen naše duše, ale také naše tělo? Existuje na syndrom zlomeného srdce nějaký spolehlivý recept, jak z toho rychle ven? Máme pro vás první pomoc!
elle.cz

Zdroj: Poosh.com, opravdovyvztah.cz