Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na duben: Ryby musí pospíšit k cíli, Raci nesmí nic podcenit

Zejména novoluní 8. dubna, které kulminuje ve 20:20 hodin, může být vhodným časem k zásadním životním změnám. Nedělejte kompromisy! Teď musíte chtít všechno, nebo nic! Drama může nastat ale v období úplňku 24. dubna, přesně v 1:48 hodin, pozor v tu dobu na intriky, lži a pomluvy. Čas bude bohužel přát závisti a podrazům.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Budete cítit velký příliv energie, musíte ji trochu zkrotit. Slevte ze svých mocenských ambicí, které vás často ovládnou, a vsaďte raději na mazanost a také na diplomacii. Těmito zbraněmi dosáhnete mnohem více s vynaložením mnohem menší námahy, a pak vám zbude více času na další aktivity, zejména na koníčky. Bylo by dobré najít si něco nového, co jste dosud ještě nezkusili.

Rada: Hodně se pohybujte ve společnosti a seznamujte se s novými lidmi. Potkáte svůj osud.

Dubnová afirmace pro Berany: S přílivem energie přichází i příležitosti k novým začátkům. Zkuste svou sílu směřovat do diplomacie a mazanosti, abyste dosáhli většího úspěchu s menším úsilím. Nechte prostor pro objevování nových aktivit a možností, které vás naplní.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tyto dny vám budou hvězdy přát střídavě. Prostě nic nepokazíte, ale ani nevyhrajete. Bude to jako na houpačce, jednou  nahoru, podruhé dolů. Proto se moc neradujte ani neztrácejte hlavu. Možná, že by to po práci chtělo trochu si zlepšit náladu. Nemusíte ale hned běžet do první vinárny a zůstat tam až do kuropění. Můžete se vydat na nákupy nebo na kosmetiku, muži si dopřát zápas svého oblíbeného klubu.

Rada: Nesnažte se hlavně příliš ohrozit rodinný rozpočet. To byste se mohli dočkat úplňku mnohem dříve.

Dubnová afirmace pro Býky: I když budou dny jako na houpačce, zachovejte klid a vyváženost. Nenechte se unést emocemi, ale najděte si radost v drobných radovánkách a péči o sebe. Udržujte rovnováhu ve financích a pečlivě plánujte.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Máte velkou šanci vylepšit si život i sebe po všech stránkách – měli byste popřemýšlet o tom, co na sobě změnit, a nebojte se jít do rizika. Celý vesmír je nyní na vaší straně, duben je měsícem, který je výborný nejen k novým začátkům, ale hlavně k plánování. Zkuste začít sportovat, dny budou vhodné k plastickým operacím, změně image, k dietám a zbavování se zlozvyků. Vhodné budou také všechny alternativní možnosti, jak si posílit svou imunitu.

Rada: Je dost pravděpodobné, že se na vás usměje štěstí i v podobě úspěchu a slávy. Skočte po každé příležitosti.

Dubnová afirmace pro Blížence: V dubnu je prostor pro změny a nové začátky. Buďte odvážní a nebojte se rizika. Využijte příležitostí k osobnímu růstu a zkuste nové aktivity, které vám přinesou radost a posílí vaši imunitu proti životním výzvám.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Srdce nejednoho Raka prohřeje láska, která má šanci se přeměnit v dlouhodobý, hodnotný a solidní vztah a jistotu. Jenže se to neobejde bez momentálních starostí nebo možná i intrik. Také pozor na zdravotní či pracovní komplikace. Měli byste mít nemalé štěstí u opačného pohlaví, ale spolu s úspěchy a obdivem půjde ruku v ruce nepřejícnost a závist. Nenechte si věšet na nos bulíky nebo si nechat nasadit růžové brýle.

Rada: Nenechte se hlavně zdeptat psychicky, relaxujte činností, kterou milujete. Třeba malováním nebo prací na zahrádce.

Dubnová afirmace pro Raky: Nenechte se zahanbit starostmi, ale najděte si čas na relaxaci a činnosti, které vás naplňují. Vaše srdce může najít trvalou lásku, ale buďte obezřetní před nepříznivými vlivy. Udržujte si pozitivní mysl a hledejte radost ve svých koníčcích.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zpomalte své tempo, a to nejen pracovní, ale i soukromé. Místo hlasitých večírků a nekonečných pracovních porad se vypravte na procházku do přírody nebo se pohodlně usaďte v kině. Večery budou vhodné k partnerské intimitě, ovšem jen do té míry, pokud si pod tímto pojmem nepředstavujete sexuální orgie.Budete  sklízet poklony a úspěch. I když budete mít nejspíš mnoho nabídek, zvolíte správně. Intuice vás povede správně.

Rada: Dbejte na svůj vzhled na každém kroku, a to i v případě vynášení odpadků. I tam můžete potkat svůj osud.

Dubnová afirmace pro Lvy: Vezměte si čas na zpomalení a užívání si života. Vaše intuice vás povede správným směrem, ale dbáte také na svůj vzhled a vnější projev. Buďte otevření novým příležitostem, ale vybírejte s rozvahou.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vy se stále ještě raději držte zkrátka a spíše plánujte, než abyste se hrnuli do realizace. Nebude rozhodně vhodná doba k prosazování zájmů, k jakýmkoliv změnám zaměstnání nebo k rozšiřování podnikatelských aktivit. Pozor také na nedostatky v daňovém přiznání, pozor na přestupky a na zhoršenou schopnost soustředit se. Pokud pracujete s penězi, měli byste pečlivěji po sobě všechny faktury kontrolovat.

Rada: Hlídejte si vztahy, mohli byste v tento čas mnoha lidem ublížit, i když nechtěně.

Dubnová afirmace pro Panny: Plánujte a zvažujte, ale nedovolte, aby vás úzkost přemohla. Dbáte na detaily a pečlivě sledujte své finance. Hlídejte si vztahy a buďte ohleduplní k druhým.

Numerologie: Čísla a vibrace. Zde je výpočet osudového čísla

elle.cz

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Lásku, přátelství i úspěch si budete muset zasloužit. Jste to vy, komu nebude momentální konstelace, i když obecně příznivá, nakloněna. Vždycky to musí zkrátka někdo „odskákat“. Proto se mějte na pozoru, jaké nepříjemné překvapení by se mohlo objevit, nepodceňujte zejména problémy při cestování, zejména pokud řídíte. Pokud chcete být milováni, obletováni a hýčkáni, pak budete muset odstoupit od svých zlozvyků.

RadaNejúčinnějším receptem na úspěchy bude optimismus, smysl pro humor a různé společenské aktivity. 

Dubnová afirmace pro Váhy: Optimismus, smysl pro humor a aktivní přístup vám přinesou úspěch. Buďte otevření novým příležitostem a nehledejte štěstí jen ve vnějších projevech.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Drží se vás štěstí a vaše planety vám dopřejí všeho dostatek, a to nejen co se týče materiální oblasti. Budete překypovat příjemnou náladou ve vztahu ke svému okolí, a to se samozřejmě promítne i ve vztahu okolí k vám. Pokuste se využít situace k tomu, abyste si našli nové přátele nebo si zadělali na nějakou novou pracovní příležitost nebo dokonce na nový vztah. Láska vám bude mávat, a možná jich bude víc. Vybírejte rozumně, a jak radí pohádky, ne podle hezkých řečí a honosných šatů.

Rada: Využijte přílivu energie k tomu, abyste si pojistili své zdraví do budoucnosti.

Dubnová afirmace pro Štíry: Využijte štěstí a příznivých okolností ke zlepšení svého života. Buďte otevření novým vztahům a nebojte se projevit svou příjemnou náladu. Dbáte na své zdraví a hledejte harmonii v tělesné aktivitě.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tyto dny se můžete těšit na drobná štěstíčka. Většinu Střelců čekají samé úspěchy, ty vás neopustí ani v soukromí ani ve společnosti, ba ani na cestách ne. Dejte si ale pozor na přecenění svých sil, dráždění podivných lidí, zejména tmavší pleti. Co tyto dny zasejete, to také sklidíte. Může vás potkat nějaká rychlá srdeční a velmi zkratová událost, která zcela podlomí váš dosavadní vztah. Tato událost vás může vystavit střetu s dosavadním partnerem.

Rada: Nenechte se vyprovokovat k jednání pod dojmem své neomylnosti, někdo by vám rád srazil hřebínek.

Dubnová afirmace pro Střelce: Oceňte drobná štěstíčka a buďte obezřetní ve svých rozhodnutích. Nepodceňujte možná rizika a zachovejte si pokoru. Hledejte radost ve společnosti blízkých a nepřenechejte se emocím.

Filmový horoskop: Jaká filmová postava dle vašeho data narození jste?

elle.cz

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dopřejte novým vztahům času, aby se projevily ve své pravé podobě. Tak se vyvarujete nepříjemného tápání a přelétání z květu na květ. Zrozencům mladším bude štěstí přát v hledání té pravé velké lásky na celý život, ty starší čeká spíše duševní přeměna, která může mít podobu citového strádání. Tyto dny budou spíše vhodné k dořešení starých citových záležitostí. Pusťte se do zdokonalování svého těla a spolu s tím půjde ruku v ruce i lepší zdraví.

Rada: Měli byste být tělesně aktivní, to harmonizuje duši a rychleji se tak zbavíte nebezpečného smutku.

Dubnová afirmace pro Kozorohy: Dopřejte novým vztahům čas a pozornost a hledejte pravou lásku. Buďte otevření citovým proměnám a dbáte na své zdraví. Snažte se najít rovnováhu mezi prací a odpočinkem.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nejlépe by bylo cestovat. Tam na vás čeká největší štěstí. Vhodná konstelace přeje také půjčkám, hypotékám, stavbě domu a k jeho zkrášlování a zdokonalování.Rozdávejte úsměvy všemi směry. Kde vztah procházel krizí, tam lze očekávat zklidnění situace a dokonce výrazný obrat k lepšímu. A tam, kde jste nevěděli, jak se rozhodnout, tam vás souhra náhod a okolnosti, které se vyskytnou, udělají konečně jasno.

Rada: Udělejte si taky čas jen pro sebe, trochu meditace nebo poslech ptáků v lese by vám neuškodily. 

Dubnová afirmace pro Vodnáře: Využijte příležitosti k cestování a objevování nových oblastí života. Buďte otevření novým zkušenostem a nechte se inspirovat. Dbáte na své duševní i fyzické zdraví a hledejte rovnováhu mezi aktivitou a odpočinkem.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Čekejte velmi vydařený čas k tomu posunout svůj život do vyšších sfér. Dívejte se dobře kolem sebe, přijde nejspíš velká inspirace a nápad, který nastartuje váš život a vy se dáte tím správným směrem. Nezavrhujte hned něco, co se vám bude zdát jako naprostá šílenost nebo se budete domnívat, že na to prostě nemáte. Je dobré také popřemýšlet, jak se zdokonalit.

Rada: Je vhodný čas přihlásit se na nějaký kurz nebo třeba do tanečních pro dospělé.

Dubnová afirmace pro Ryby: Přijměte nové příležitosti a nebojte se změn. Buďte otevření novým zkušenostem a inspiraci. Dbáte na svůj osobní rozvoj a hledejte radost ve svých zájmech a koníčcích.

Roční horoskop 2024: Čeká nás obrat k lepšímu, hned to ale nebude

elle.cz

Zdroj: Autorský článek