Kterou erotickou praktiku byste měli podle svého znamení vyzkoušet?

BERAN 21. 3. – 20. 4.

Moaning

Jestli Berani něco milují, jsou to slova uznání a lichotky. Užívají si, když vidí, že něco dělají dobře a mají-li alespoň trochu navrch. Na předehru a tzv. vanilla sex je příliš neužije, jdou rádi rychle na věc a vzrušuje je, když dokážou partnera dovést k extázi tak, že se přestane kontrolovat a dá své potěšení najevo nahlas.

BÝK 21. 4. – 21. 5.

Masáže

Býci jsou pod vládou Venuše k rozkoši přímo stvořeni a znají způsob, jak ji vykřesat ze všech částí, ze kterých se lidské tělo skládá. Jejich jisté, pevné doteky mají elektrizující účinek, ať už se bavíme o krku, nebo chodidlech. Tam si býci dávají obzvláště záležet, a co víc, líbí se jim představa sexu, kdy na sobě mají pouze boty.

BLÍŽENCI 22. 5. – 1. 6.

Sex na veřejnosti

Blíženci jsou známí svou spontaneitou a chutí riskovat, která často hraničí až s drzostí. Vášnivá rychlovka na parkovišti, v obchodě nebo letadle je tedy něco, co žije rent-free v jejich fantazii a k čemu se neváhají uchýlit, naskytne-li se jim vhodná příležitost.

Horoskop od 28. srpna: Vodnáře čeká nová příležitost, Lvi mají zvolnit

elle.cz

RAK 22. 6. – 22. 7.

Citové pouto

Raci si dovedou nejlépe užít sex s někým, koho doopravdy milují. Pocit bezpečí, napojení a důvěry jim umožňuje úplně se uvolnit, vylézt z ulity. Sex bez zábran je pro ně sám o sobě jejich nejsilnější fantazií. Dělá jim poté radost plnit i ta nejtajnější partnerova přání a jsou jedněmi z nejohleduplnějších milenců.

LEV 23. 7. – 22. 8.

Role play

Lvi si libují v praktikách, při kterých mohou popustit uzdu svým hereckým ambicím a ovládat situaci. Často tedy u nich v prádelníku najdete luxusní erotické prádlo a nejrůznější kostýmy. Hra na dozorce a vězně, urozenou dámu a sluhu nebo uklízečku zastiženou při práci…Není role, za kterou by si nezasloužili postelového Oscara.

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Kámasútra

V okamžiku, kdy Panny zjistí, že jde v čemkoli, co dělají, dosáhnout dokonalosti, není pro ně cesta zpátky. Překonají-li tedy skepticismus a otevřou se představě tantrického sexu, můžou se stát pilnými studenty této indické nauky, a vydřít si tak rozkoš, o které se leckomu ani nezdá.

Horoskop na srpen: Raci si budou užívat, Váhy hledat správnou míru

elle.cz

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

Hračky

V první řadě je třeba říci, že Vahám náleží všechen respekt za skutečnost, že dokážou každou trapnou situaci zvrátit v legraci. Jsou veselé a hravé, tudíž si do postele často nosí nejrůznější sexuální hračky a rády objevují nejrůznější způsoby, jak s jejich pomocí potěšit sebe i partnera.

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

Svazování

Štíři milují pocit moci a z plachých společníků se stávají elektrizujícími milenci, kteří dokážou v posteli navodit až neúnosné erotické napětí. Rádi prožívají situace, kdy se dotýkají vlastních limitů i hranic svých partnerů, a líbí se jim představa, že si mohou s druhým dělat, co chtějí.

STŘELEC 23. 11. – 22. 12.

Fantazie o jiných lidech

Střelci jsou od přírody nezávislí a svobodomyslní a tak, jako touží objevovat nová místa, chtějí poznávat i různé sexuální partnery. Pokud se tedy ocitnou v dlouhodobém vztahu, uchylují se při milování k fantaziím o jiných lidech, ať už je to bývalý partner, kolega z práce, nebo kurýr, který jim odpoledne přinesl balík.

Horoskop přátelství: Co vaše datum narození prozradí o vašich blízkých

elle.cz

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Spanking

Strategičtí Kozorozi, kteří mají v životě věci pod kontrolou, v ložnici rádi otočí o 180 stupňů a nechají se vést. Jejich vzrušení úměrně roste s mírou, se kterou se jim situace vymyká z rukou, nebrání se tedy ani přivázání nebo naplácání na zadek.

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

Dirty talk

Pro Vodnáře je sex jedinečným nástrojem, jak zkoumat mysl a sexualitu. Fascinuje jej, kolik různých fantazií, fetišů a kinků si bylo a je schopno lidstvo vymyslet, a vzrušuje jej, když je o těch svých partner schopen otevřeně mluvit. Zároveň se mu vždy na chvíli zatají dech, dojde-li na sprostá slovíčka i přímo během milování.

RYBY 21. 2. – 20. 3.

Vodní radovánky

Ryby jakožto vodní znamení těžko odolávají představě sexu ve sprše, vířivce, na pláži nebo v bazénu. Požitek, který mají z teplé vody stékající po jejich těle či pocitu, kdy jsou při milování lehce nadnášeni vlnami, probouzí všechny jejich smysly. O dávce romantiky, pro Ryby tak důležité, ani nemluvíme.

Filmový horoskop: Jaká filmová postava dle vašeho data narození jste?

elle.cz

Zdroj: Autorský článek