Kterou erotickou praktiku byste měli podle svého znamení vyzkoušet?

BERAN 21. 3. – 20. 4.

Moaning

Jestli Berani něco milují, jsou to slova uznání a lichotky. Užívají si, když vidí, že něco dělají dobře a mají-li alespoň trochu navrch. Na předehru a tzv. vanilla sex je příliš neužije, jdou rádi rychle na věc a vzrušuje je, když dokážou partnera dovést k extázi tak, že se přestane kontrolovat a dá své potěšení najevo nahlas.

BÝK 21. 4. – 21. 5.

Masáže

Býci jsou pod vládou Venuše k rozkoši přímo stvořeni a znají způsob, jak ji vykřesat ze všech částí, ze kterých se lidské tělo skládá. Jejich jisté, pevné doteky mají elektrizující účinek, ať už se bavíme o krku, nebo chodidlech. Tam si býci dávají obzvláště záležet, a co víc, líbí se jim představa sexu, kdy na sobě mají pouze boty.

BLÍŽENCI 22. 5. – 1. 6.

Sex na veřejnosti

Blíženci jsou známí svou spontaneitou a chutí riskovat, která často hraničí až s drzostí. Vášnivá rychlovka na parkovišti, v obchodě nebo letadle je tedy něco, co žije rent-free v jejich fantazii a k čemu se neváhají uchýlit, naskytne-li se jim vhodná příležitost.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop od 28. srpna: Vodnáře čeká nová příležitost, Lvi mají zvolnit

Nadcházející týden prověří vaši trpělivost a nervy. Situace, které přinese, nebudou zvlášť složité, budou však vyžadovat plné nasazení a vysokou dávku empatie. Na každé znamení zvěrokruhu navíc čeká ještě další důležité téma, na které se vyplatí přinejmenším zaměřit pozornost. Jaké je to vaše prozradí náš originální horoskop. Čtěte a dozvíte se víc.
elle.cz

RAK 22. 6. – 22. 7.

Citové pouto

Raci si dovedou nejlépe užít sex s někým, koho doopravdy milují. Pocit bezpečí, napojení a důvěry jim umožňuje úplně se uvolnit, vylézt z ulity. Sex bez zábran je pro ně sám o sobě jejich nejsilnější fantazií. Dělá jim poté radost plnit i ta nejtajnější partnerova přání a jsou jedněmi z nejohleduplnějších milenců.

LEV 23. 7. – 22. 8.

Role play

Lvi si libují v praktikách, při kterých mohou popustit uzdu svým hereckým ambicím a ovládat situaci. Často tedy u nich v prádelníku najdete luxusní erotické prádlo a nejrůznější kostýmy. Hra na dozorce a vězně, urozenou dámu a sluhu nebo uklízečku zastiženou při práci…Není role, za kterou by si nezasloužili postelového Oscara.

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Kámasútra

V okamžiku, kdy Panny zjistí, že jde v čemkoli, co dělají, dosáhnout dokonalosti, není pro ně cesta zpátky. Překonají-li tedy skepticismus a otevřou se představě tantrického sexu, můžou se stát pilnými studenty této indické nauky, a vydřít si tak rozkoš, o které se leckomu ani nezdá.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na srpen: Raci si budou užívat, Váhy hledat správnou míru

Prázdniny se přehouply do své druhé poloviny, je tu srpen, poslední ryze letní měsíc. Abyste si nadcházející týdny užili co nejlépe, máme pro vás originální měsíční horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, nač byste se měli v průběhu příštích dnů soustředit, nad čím se zamyslet a čemu se raději vyhnout. Jaká témata přinese letošní srpen právě vám?
elle.cz

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

Hračky

V první řadě je třeba říci, že Vahám náleží všechen respekt za skutečnost, že dokážou každou trapnou situaci zvrátit v legraci. Jsou veselé a hravé, tudíž si do postele často nosí nejrůznější sexuální hračky a rády objevují nejrůznější způsoby, jak s jejich pomocí potěšit sebe i partnera.

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

Svazování

Štíři milují pocit moci a z plachých společníků se stávají elektrizujícími milenci, kteří dokážou v posteli navodit až neúnosné erotické napětí. Rádi prožívají situace, kdy se dotýkají vlastních limitů i hranic svých partnerů, a líbí se jim představa, že si mohou s druhým dělat, co chtějí.

STŘELEC 23. 11. – 22. 12.

Fantazie o jiných lidech

Střelci jsou od přírody nezávislí a svobodomyslní a tak, jako touží objevovat nová místa, chtějí poznávat i různé sexuální partnery. Pokud se tedy ocitnou v dlouhodobém vztahu, uchylují se při milování k fantaziím o jiných lidech, ať už je to bývalý partner, kolega z práce, nebo kurýr, který jim odpoledne přinesl balík.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop přátelství: Co vaše datum narození prozradí o vašich blízkých

Řekněte mi své znamení a já vám řeknu… jaká vlastnost nesmí chybět vašim přátelům. Hledáte ty, kteří jsou za všech okolností sami sebou, umějí se dokonale vcítit do vašich pocitů, nebo ty, co vám umožní odhodit masku a konečně ukázat svoji pravou tvář? Prozradíme vám, čím se podle hvězd vyznačují vaši blízcí.
elle.cz

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Spanking

Strategičtí Kozorozi, kteří mají v životě věci pod kontrolou, v ložnici rádi otočí o 180 stupňů a nechají se vést. Jejich vzrušení úměrně roste s mírou, se kterou se jim situace vymyká z rukou, nebrání se tedy ani přivázání nebo naplácání na zadek.

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

Dirty talk

Pro Vodnáře je sex jedinečným nástrojem, jak zkoumat mysl a sexualitu. Fascinuje jej, kolik různých fantazií, fetišů a kinků si bylo a je schopno lidstvo vymyslet, a vzrušuje jej, když je o těch svých partner schopen otevřeně mluvit. Zároveň se mu vždy na chvíli zatají dech, dojde-li na sprostá slovíčka i přímo během milování.

RYBY 21. 2. – 20. 3.

Vodní radovánky

Ryby jakožto vodní znamení těžko odolávají představě sexu ve sprše, vířivce, na pláži nebo v bazénu. Požitek, který mají z teplé vody stékající po jejich těle či pocitu, kdy jsou při milování lehce nadnášeni vlnami, probouzí všechny jejich smysly. O dávce romantiky, pro Ryby tak důležité, ani nemluvíme.

Mohlo by se vám líbit

Filmový horoskop: Jaká filmová postava dle vašeho data narození jste?

… které filmové postavě se podobáte. Chcete žít život podle svého jako Rose z Titanicu, jste ostrov dobré nálady jako Natalie z Lásky nebeské, nebo realizujete plány stejně cílevědomě jako Buffy, přemožitelka upírů? Zjistěte, jaký filmový příběh se odehrává ve vašem světě.
elle.cz

Zdroj: Autorský článek