Přejít k hlavnímu obsahu

Venuše v Beranu věstí změny na obzoru. Jak se na ně připravit?

Venuše v pohybu, změny na obzoru

Planeta Venuše je, jak se často můžeme velmi zjednodušeně dočíst, planetou lásky. Co to ale znamená? Je to právě ona, která ovlivňuje způsob, jakým milujeme, ale také způsob, kterým si přejeme být sami milováni. Je úzce spojena s tím, čeho si v našem životě vážíme, jak si umíme vážit sami sebe a v nesposlední řadě, jaký máme vztah k potěšení a financím. To vše můžeme odečítat z pozice, ve které se nacházela, když jsme se narodili, působí na nás ale i v přítomnosti a kdykoliv se přesouvá z jedné pozice do druhé, nabízí se nám možnost zamyslet se a pozorovat, jak se chováme ke všemu, co je s ní spjato. Její přesun je často okamžikem, kdy zvažujeme změny v našem partnerském životě, přeskládáváme žebříčky priorit nebo řešíme finanční záležitosti.

Mohlo by se vám líbit

Venuše ve vašem znamení. Oblečte se podle ní, dodá vám sex-appeal

Někdo dává přednost mystické astrologii, jiný přesným algoritmům internetu. TikTok našel způsob, jak oba fenomény spojit. Říká se mu Venus dressing. Zkuste ho ve jménu sex-appealu následovat.
elle.cz

Od Ryb k Beranovi

V uplynulém měsíci, kdy jsme mohli Venuši hledat v zasněném znamení Ryb, jsme se dokázali někdy naplno oddat dennímu snění a ztratit na chvíli ve věcech romantiky pevnou půdu pod nohama. Nemožné se nám nezdály ani ty nejodvážnější fantazie a představy, kde a s kým vidíme sami sebe v budoucnosti, a hodně energie jsme věnovali péči o blaho druhých lidí. S novým cyklem, který začíná právě znamením Berana, se nám podaří opět vrátit do reality a stočit svou pozornost na sebe samotné. Zjistíme, po čem v nitru toužíme, co potřebujeme a co přináší radost a pocit štěstí nám samotným. Dostaneme také příležitost vidět svou podstatu a pochopit, že to, kdo jsme, neurčuje nikterak mínění druhých. Je důležité, abychom své myšlenky, potřeby a přání komunikovali způsobem přímočarého Berana, tedy jasně a upřímně, jedině tak se vyhneme zmatkům a nedorozuměním.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop na duben: Ryby musí pospíšit k cíli, Raci nesmí nic podcenit

Měsíc duben bude jedním z nejklidnějších měsíců roku, přinese mnoho užitečného, zejména zklidnění rozbouřených vod, a to ve všech směrech a oblastech. Nejvíce se bude dařit vztahům, tam lze čekat možná i zázraky. I ti, kdo jsou dlouhodobě nezadaní, mají šanci najít si smysluplný vztah.
elle.cz

Třaskavé spojení

Spojení Venuše, toužící po harmonii, porozumění a potěšení, může způsobit s energií Berana vedeného planetou Marsem, pověstného svou svobodomyslností, tvrdohlavostí a zvykem říkat i nepříjemnou pravdu, místy až napjatou atmosféru. Takováto protichůdná spojení jsou ale často příležitostí hledat kompromisy a alternativy. Pokud se tedy zaměříme na Venuši, vlastní záležitosti vztahů, životních hodnot a v neposlední řadě financí, můžeme očekávat, že se nám je podaří nahlédnout z nových úhlů a zjistit, že jsme schopni je pojmout jinak, lépe, než jsme byli doposud zvyklí. Působením sebestředného, odvážného ale také autentického Berana budeme připraveni a odhodláni bránit svou znovunalezenou identitu a těšit se z neochvějného sebevědomí a seberespektu, jenž budeme vyžadovat v komunikaci s kýmkoliv, s kým přijdeme do styku.

Jak přežít

Ti, kteří si dokáží zachovat i v tomto turbulentním období humor, chladnou hlavu, schopnost přizpůsobit se přání svých blízkých a zároveň neztratit sami sebe, zkrátka ti, kteří se v tom naučí „chodit", si ovšem zajistí vstupenku na divokou jízdu na vlně vášně a dobrodružství. Do sytosti se nabaží přitažlivosti, jakou dlouho nepocítili, a otevřou dveře zážitkům, na které by jinak dlouho sbírali kuráž.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop od 1. dubna: Býky zahrne štěstí, Střelci ať hlídají své činy

Týden se bude odvíjet v duchu příjemného postavení Venuše a Marsu v Rybách, hvězdy přejí zejména lásce a přátelství, veškerým společenským a uměleckým aktivitám a také usmiřování sporů. Zejména tam, kde došlo ke konfliktu nebo k nedorozumění, lze očekávat zklidnění rozbouřených vod a někde může dojít dokonce k renesanci starého vztahu. Zejména večery budou nakloněny romantice. Co praví horoskop na následující týden právě o vašem znamení?
elle.cz

Zdroj: timesofindia.com, moonomens.com, hindustantimes.com