Přejít k hlavnímu obsahu

Venuše ve Štíru: Nastává čas k uspokojení našich nejtajnějších tužeb

V momentě, kdy Venuše vstoupí do znamení Štíra, ovládaného Marsem a Plutem, se přestaneme držet zpátky, co se týká našich pocitů a přání. Přeorientujeme naši pozornost na své blízké a další osoby, ke kterým chováme city, a můžeme počítat s tím, že oni budou na naše impulzy reagovat jasně a upřímně. Venuše v této pozici je považována za velmi neklidnou, o to horlivější má však předpoklad dosáhnout svých cílů.

Horoskop na prosinec: Střelci to rozjedou, Lvi se stanou králi večírků

elle.cz

Venuše ovlivní naše vztahy

Stávající vztahy v tomto období projdou významnou proměnou. Tak jako s sebou Venuše přináší v otázce lásky věrnost a oddanost, tak se i vy budete rozhodovat, do jaké míry se chcete druhému zavázat a tato míra se během tohoto období může vyvíjet. Dostanete prostor ujasnit si, co od druhého očekáváte a co naopak již nechcete nadále tolerovat. Naopak vy sami se ocitnete v pozici, kdy budete muset svým blízkým poskytnout prostor a respektovat jejich vlastní preference.

Nejtajnější tužby uspokojíte v posteli

V ložnici popustíte uzdu i těm nejdivočejším fantaziím, Venuše ve Štíru hravě bourá veškeré zábrany. Možná přistihnete sami sebe, že odkrýváte partnerovi své touhy, při jejichž pouhé představě jste se dříve červenali, a to díky štíří přímočarosti a upřímnosti. Sexuální naplnění je pro toto spojení klíčové, nezapomíná však na potřebu uspokojit nejen sebe, ale i svého partnera. Přináší tak do ložnice kromě dobrodružství i výjimečný pocit sounáležitosti.

Čeká nás rok Dřevěného Draka. Co přinese nový Čínský rok?

elle.cz

A víte vlastně, co opravdu chcete?

Dávejte si pozor, abyste své milostné signály vysílali jen k osobám, ke kterým doopravdy cítíte přitažlivost, ostatní byste mohli svým jednáním nepříjemně zmást nebo dokonce ranit. Štír má v povaze chránit sebe i své blízké a jakoukoliv křivdu vám vzápětí oplatí žihadlem. Venuše ve Štíru je spojena s tarotouvou kartou Sedmička pohárů, která je obrazem citové stísněnosti a možnosti se s ní vypořádat, kterou máme ve svých rukou. Představuje situace, kdy si nedostatek lásky a blízkosti kompenzujeme závislostmi a slabostmi, a stavíme se do role obětního beránka. Toto období bude transformační v tom smyslu, že budeme připraveni vyrovnat se s minulostí, z těchto vzorců svého chování vystoupit a zachovat se způsobem, který bude prospěšný pro naše okolí i nás samotné. Abychom tímto obdobím prošli bez újmy, budeme se muset naučit vidět a přijímat ostatní takové, jací jsou, a nevynakládat zbytečnou energii na to je jakkoliv měnit nebo se je snažit ovládat.

Numerologie a osudová čísla: Matematika, kterou si zamilujete!

elle.cz

Zdroj: mindbodygreen.com, refinery29.com, probud.se