Beauty zázrak jménem C60

Jak zpomalit stárnutí, zlepšit zdraví a vitalitu, posílit imunitu a chránit naše tělo před následky znečištěného prostředí, stresu a civilizačních chorob? Tyto otázky si kladou lidé po celém světě. Odpovědí na ně se zdá být jedna jediná molekula, která se celé věky skrývala v přírodě, a byla objevena až v roce 1996. Carbon-60 neboli C60 je molekula tvořená atomy uhlíku, tzv. fulleren, jejíž specifické vlastnosti se dají využít v mnoha oborech. V chemii a nanotechnologiích se využívá její extrémní odolnost vůči vnějším vlivům a supravodivost, v lékařství a biotechnologiích se jedná o neuvěřitelně silný antioxidant - 170krát silnější než vitamin C, který je považován za průlomový objev ve zpomalení procesu stárnutí a léčbě mnoha nemocí. Jejich široké využití se také předpokládá v elekronice a optice, například do solárních panelů nebo jako ochrana před elektromagnetickým zářením.

Za objevení těchto zázračných molekul získal tým chemiků v roce 1996 Nobelovu cenu za chemii. V současné době je výzkum vlastností a metod přípravy fullerenů velmi intenzivně studován na řadě vědeckých institucí po celém světě. Fullereny jsou zatím stále velmi drahé a jejich výroba časově náročná, nicméně jsou velkým příslibem do budoucnosti a již nyní jsou dostupné ve specializovaných detoxikačních doplňcích.

Jednou z jejich základních vlastností je extrémní schopnost vychytávat volné radikály, proto se považují za efektivní lék proti stárnutí, napomáhají s obnovou svalové tkáně, celkovou rejuvenací organismu na buněčné úrovni, ochraňují před škodlivými toxiny, zlepšují paměť, zmírňují alergie a potlačují záněty.Výzkumy ukazují, že v biofarmaceutice by mohly najít široké uplatnění jako neuroprotektory například proti Alzheimerově nebo Parkinsonově chorobě. Také by mohly sloužit jako inhibitory AIDS proteázy, nebo jako léky proti arteroskleróze.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

V dnešní době řešíme zdraví a imunitu ještě více než dříve, ale někdy může naše snažení tělu i uškodit. Například pokud jste ve snaze posílit imunitní systém polykali v uplynulých týdnech hrsti vitamínů a doplňků stravy, je možné, že jste si jejich nevhodným kombinováním porušili rovnováhu pH v těle a zatížili tím organismus. Teď se na českém trhu objevil nový přípravek M.O.R.E.+Detox od americké značky Prevail, přírodní koncentrát alkalizující černé vody, který kombinuje dva benefity – detoxikaci a alkalizaci. Obsahuje magickou molekulu superantioxidantu C60 a pomáhá i proti překyselení organismu, což je další následek civilizační zátěže související se stárnutím organismu a jeho schopností vypořádat se s dopady hektického životního stylu, jako je stres, únava a předčasné stárnutí.

Překyselení organismu může vést ke vzniku nebo zhoršení mnoha onemocnění, jako jsou poruchy imunity, alergie, ekzémy, gynekologické problémy nebo obezita. Nový produkt pomáhá regulovat hladinu pH a podporuje detoxikaci celého organismu. Posiluje imunitní systém, udržuje ideální alkalizaci, má protizánětlivé účinky, podporuje kardiovaskulární systém, zvyšuje energii a podporuje metabolismus. Po přidání do vody dodává alkalické minerály a stopové prvky, je izotonický, iontový a veganský, nemá žádnou chuť ani zápach.

Obsahuje kyseliny fulvové a huminové, což jsou biologicky dostupné rostlinné minerální komplexy. V kombinaci s detoxikačním aktivním uhlím a superantioxidantem C60, přináší celkovou mineralizaci těla, okysličení, rejuvenaci a zajištění elektrolytů (M.O.R.E.). Aktivní uhlí je vysoce účinná látka pohlcující toxiny, která má funkci absorbce řady znečišťujících a chemických látek, které se nacházejí ve vodě a v lidském těle.

cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)