Estée Lauder se spojila s malířem velkých stěn

James Goldcrown mezinárodně proslul díky velkým nástěnným malbám složených z barevných srdíček Bleeding Hearts/Lovewall, které můžeme obdivovat ve městech po celém světě. Svůj umělecký přístup povyšuje na univerzální řeč lásky a jeho pestrobarevná srdíčka namalovaná sprejem se stala senzací sociálních sítí.

Goldcrown, narozený v západním Londýně, je výtvarník a fotograf samouk, který nyní žije v New Yorku. Školu opustil v 17 a začal pracovat v jedné temné komoře v jižním Londýně, což ho dovedlo ke kariéře módního fotografa. Ve 24 letech si James dal od módní branže pauzu a vyrazil do Afriky, kde začal pracovat na dokumentu „To Die No More“, který se zaměřoval na epidemii AIDS. Projekt TDNM získal dvě ocenění a vydělal přes 10 tisíc liber, které tvůrce rozdal mezi lidi vystupující ve filmu. V roce 2007 se Goldcrown vrátil o světa módy a začal do svých fotografií zapojovat různá média, přičemž čerpal inspiraci ve svém životě na začátku 90. let, kdy tvořil zejména v ulicích Londýna. V roce 2014 James otevřel kreativní dílnu s názvem „The Shed Project“, která v jeho studiu umožňovala lidem různé druhy interakce. Roku 2015 měl první výstavu na Miami Basel, kde svoje díla vyprodal za dvě hodiny. James Goldcrown si získal mezinárodní věhlas díky svému projektu nástěnných maleb Bleeding Hearts/Lovewall, které můžeme obdivovat nejen v USA, ale i v Japonsku, Jižní Koreji, Číně a Brazílii. Nyní žije a tvoří v Los Angeles.

Ve snaze oslavit lásku neotřelým způsobem navrhl James Goldcrown unikátní obaly s tématem srdíček, které zdobí vybrané produkty Estée Lauder. Působivá srdce v odstínech růžovofialové, modrozelené a žluté ostře kontrastují s námořnickou modří, která je pro značku Estée Lauder typická. Tato kolekce představuje dokonalé valentýnské dárky pro vaše milované a znamenají působivý a pestrobarevný manifest vaší lásky.

Estée Lauder

Estée Lauder Valentine’s Day Eyeshadow Palette, 1590 Kč

EBC promo