Kitty cut, střih, který vás donutí sáhnout po nůžkách

Kitty cut, seznamte se

Kitty střih, nebo také kočičí střih, je vlastně vylepšenou verzí vlčího střihu s mnoha vrstvami, které dodávají účesu úžasnou strukturu. Inspirován je sedmdesátkovými shag hair looky, ale je na rozdíl od nich více uhlazený. Místo hrubého řezání břitvou se při kitty střihu používají nůžky, což dodává vlasům jemnější a kultivovanější vzhled, který přitom ale neztrácí na textuře ani na objemu. 

Mohlo by se vám líbit

Na pěšinku, prosím. Vlasy na stranu teď češou modelky i celebrity

Na molech i mimo ně se teď nosí vlasy hluboko na stranu. Obliba tohoto účesu je pochopitelná – nevyžaduje žádné velké změny ani stylingové úsilí, a vypadá sexy a dramaticky. A když vás omrzí? Jedním prohrábnutím prstů je pryč.
elle.cz

A zamilujte se...

Kitty střih je ideální pro delší vlasy pod ramena a jeho jednotlivé oblé vrstvy nádherně rámují obličej. Tento účes je perfektní pro unavené a zplihlé vlasy, protože jim dokáže dodat strukturu a objem, aniž by je oslabil a ubral jim na objemu. Takže pokud vaše vlasy potřebují trochu toho „je ne sais quoi“ (neboli něco, ale nevíte co), je kitty cut tím, co hledáte. Stačí se při příští návštěvě kadeřníka zmínit o tomto trendy účesu a vaše vlasy získají nový drive.

Mohlo by se vám líbit

Nejgooglenější vlasový trend: liquid hair. Chcete je taky?

Tekuté vlasy neboli liquid hair jsou jedním z nejvyhledávanějších vlasových trendů na internetu. Chlubit se jimi může třeba Dakota Johnson, která vždy drží prst na tepu toho, co se právě nosí, ať už se jedná o módu nebo o beauty trendy.
elle.cz

Inspirace z řad celebrit

Nejste jediná, koho tento střih zaujal. Výraz „kitty cut“ se v poslední době objevuje v Google vyhledávání stále častěji, nárůst jeho popularity vyskočil o neuvěřitelných 400 %. A není divu, když se tímto účesem chlubí i celebrity jako Emily Ratajkowski a Suki Waterhouse. Obě se v tomto rozverném sedmdesátkovém střihu, který dokonale ladí s jejich stylovým vzhledem, nechaly vidět. Zkusíte kočičí střih i vy? Přidejte se k tomuto trendu, který bude letos ve světě módy a krásy dělat vlny. Doslova.

Celebrity, které si zamilovaly kitty cut střih

Zdroj: ELLE.com, Byrdie