REKLAMA

7 nejvášnivějších sexuálních scén všech dob

REKLAMA

 

Sexuální scény provází filmový průmysl v podstatě od jeho počátků. Od letmého doteku rtů ve snímku The Kiss z roku 1896, přes první natočený orgasmus ve filmu Extase českého režiséra Gustava Machatého v roce 1932, kde si zahrála hlavní roli legendární Heda Lamarr, vedla k porno průmyslu ještě dlouhá cesta. Milování na kameře poskytuje, stejně jako vlna stále akčnějších filmů, pravidelnou dávku adrenalinu, kterou diváci vyhledávají. Sex prodává. A čím je scéna lépe zpracovaná a čím větší erotický náboj má, tím je onen snímek nezapomenutelnější. Které jsou ve vašem top výběru?

 

ČERNÁ LABUŤ

Režisér Darren Aronofsky je známý tím, že si velmi rád pohrává s lidskou psyché. A stejnětak je tomu i v příběhu o dvou primabalerínách ověnčeným mnoha filmovými cenami. Když Nina a Lily okusí kouzlo extáze, vyústí to v milostné hrátky bez zábran... Pokud jste tento snímek ještě neviděli, je to dozajista must-see!

 

POKÁNÍ

Na knihovnách je něco sexy. Stejně tak je toto místo i katalyzátorem veškerého dění válečného dramatu Joe Wrighta Pokání. Cecilie (dodnes vidíme před sebou Keiru Knightley v dokonalých smaragdových šatech!) a Robbie (James McAvoy) zde naplňují svou lásku opřeni o police s knihami. Ufffff!

 

ZVRÁCENÝ

Gasper Noe je vizionář jehož filmy vás změní. A právě snímek Zvrácený je přímým důkazem tohoto odvážného tvrzení. Milostná scéna, která je na konci filmu, je vlastně chronologickým počátkem, ale vidět Monicu Belluci a Vincenta Cassela jak se milují bez toho, aniž by se "milovali" je tak krásné a zničující zároveň...

TITANIC

Pokud právě teď obracíte oči v sloup, že jsme do našeho výběru zařadili i Kate a Leonarda, tak si nejdříve poslechněte všechny důvody... Nejen, že jde o tak ikonickou scénu, že si ji vybavíme i po tolika letech, ale dokonce jen díky větě: "Namaluj mě jako své francouzské dívky." nám stále ještě naskakuje husí kůže. Je to zkrátka klasika a pravděpodobně jde i o onu první sexuální scénu, u které vám rodiče zakrývali oči.

 

9 A 1/2 TÝDNE

Jídlo a sex: dvě věci zásadní pro přežití člověka. Sex s jídlem? To už je na osobních preferencích. Kim Basinger a Mickey Rourke si toto okořenění milostného života, zdá se, užívají ve filmu 9 a 1/2 týdne na maximum. Kim zde před lednicí zkonzumuje požehnaně kalorií, aby je pak mohla spálit velmi příjemnou metodou. 

 

MULHOLLAND DRIVE

Snažit se zde vysvětlit tento snímek od Davida Lynche jen v pár větách je holé bláznovství. Pokusit se však popsat sexuální probuzení Betty, když leží v posteli s Ritou, je však hračka: Betty miluje Ritu, a tak se s ní miluje. A svět je krásný. 

 

ZÁPISNÍK JEDNÉ LÁSKY

Pokud jste fanouškem milostných románů Nicholase Sparkse nebo jste jen někdy v životě viděli romantický film, je dost pravděpodobné, že to byl právě Zápisník jedné lásky. V tomto snímku je mezi hlavními hrdiny - tedy Ryanem Goslingem a Rachel McAdams - taková chemie, že se film stal doslova legendou a my navíc mohli sledovat jejich lovestory i v reálném světě. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA