7 nejlepších love songů k přivítání podzimu

I přes to, že se utěšujeme nakupováním nových kabátů a kozaček, léto nám už teď chybí. Nejraději bychom se stále viděli na pláži v plavkách nebo při snídani na zahradě. Jak toto smutné období překonat? Zachumlejte se do deky, uvařte si horkou čokoládu a přes celý byt si pusťte ty nejkrásnější zamilované písničky. Zpívat s hlavním interpretem je nutností, i když to neumíte a sousedé na vás párkrát zaťukají, ať nerušíte.

 

  1. Death by a Thousand Cuts od Taylor Swift

 

Všichni jsme byli překvapení, když se mezi skladbami nového alba Lover objevila rozchodová písnička Death by a Thousand Cuts. Ta byla oproti ostatním písničkám jiná, hluboká a neuvěřitelně melodická, že jsme si ji od začátku zamilovali. Co si ji pustit s námi?

 

  • It's All Coming Back to Me Now od Céline Dion

 

Bez této hitovky by žádná karaoke party nebyla kompletní. Při jejím poslechu se vám vrátí vzpomínky na první lásku i poslední manželskou hádku. Leccos si během ní uvědomíte a ucítíte pocit vděčnosti za všechno, co v životě máte. Baby, baby, baby...

 

  • Dreaming With a Broken Heart od Johna Mayera

 

Už při prvních tónech uleháme v slzách na dřevěnou podlahu a necháváme se poddat každému tónu a ve snech i Johnu Mayerovi. Zapalte si svíčku a buďte v tom s námi. Prosím.

 

  • I Will Always Love You od Whitney Houston

 

„AND IIIIIIIIII....“ zpíváme vždycky z plných plic s Whitney Houston, když slyšíme refrén tohoto evergreenu. Ubrání se mu málokdo.

 

  • We Belong Together od Mariah Carey

 

Ať už k sobě patříte nebo ne, zamyslet se jen tak nad vztahy nebo partnery můžete spolu s Carey i tak. Tóny této písničky k tomu přímo vybízí a v podzimní náladě jste raz dva.

 

  • The A Team od Eda Sheerana

 

Někdy nám stačí málo. Laskavý hlas britského zpěváka, příběh o setkání s dívkou bez domova, která je závislá na drogách a už... brečíte.

 

  • All I Ask od Adele

 

Adele napsala tuto píseň společně s Bruno Marsem, což je samo o sobě zárukou kvality (pusťte si i jeho klasiky When I Was Your Man a Grenade), ale co vás dojme určitě je obava zpěvačky, která se ptá: „What if I never love again?“

EBC promo