Hudební alba na prosinec

Hudbu posloucháme cestou do práce, při sprchování, malování i při vaření. Někdy pomáhá na to, když se chceme uklidnit nebo přijít na jiné myšlenky a načerpat inspiraci. Písničky nás provázejí životem a připomínají nám životní momenty, na které nechceme zapomenout. Před začátkem vánočních nákupů je čas navodit si pohodu doma, přivítat vánoční atmosféru při generálním úklidu nebo si pustit nové album jen tak pro radost.

 

Everyday Life – Coldplay

Skupina Coldplay patří mezi hudební stálice, které nezklamou. Jejich zbrusu nové album Everyday Life je možná na první pohled trošku alternativnější, ale jakmile si ho dáte podruhé, už bez něj pár dní nebudete moct vycházet z domu. Nejlepší písnička? Church.

 

The Best of Pentatonix Christmas

Pokud jste o tomto seskupení výborných zpěváků ještě neslyšela, tak není lepšího čas, jak to napravit, než teď před Vánoci. Jejich vánoční covery patří k těm nejoblíbenějším a přiznejme si to na rovinu, americké písničky plné slov Christmas a Santa Claus budeme milovat, i když americkému pojetí Vánoc příliš nefandíme. Nejlepší písnička? Carol of the Bells.

 

Euphoria (original soundtrack)

O našem oblíbeném seriálu Euforie jsme v ELLE psali už několikrát. Ale o skvělé hudbě, která se jím prolíná, ještě ne! Dokonalý soundtrack je fajn k běhu, k přemýšlení nebo jen tak, když nevíte, na co máte náladu. Nejlepší písnička? Forever.

 

YOU – James Arthur

James patří mezi miláčky, jeho hudbu si oblíbil snad každý v mém okolí a vy určitě nebudete výjimkou. Texty písniček se vám dostanou pod kůži hned po prvním poslechu a celé album You bude vaší novou závislostí. Nejlepší písnička? Breathe.

 

EBC promo