Deadpool, anti-hrdina a otec roku. Ryan Reynolds je váš muž snů

 

Je prototypem moderního muže, který se s láskou stará o své malé dcerky (nejmladší Betty jsou dva roky), ale zároveň dokáže vedle sebe mít výraznou ženu s vlastní kariérou, ale také přiznat svou vlastní křehkost. Ryan Reynolds nedávno prohlásil, že se celý život potýká s úzkostnou poruchou, dokonce měl panickou hrůzu z létání. 

Zatočit s ní mu pomohlo až natáčení snímku Green Lantern, kde se také seznámil se svou budoucí manželkou Blake Lively. Tou dobou měl Reynolds za sebou dvě nevydařená skoromanželství. To první, kde sice nedošlo ke zrušení sňatku, ale jen zasnoubení, bylo se zpěvačkou Alanis Morisette. S ikonou devadesátkového pop-rocku spolu randili čtyři roky a album Flavors of Entanglement bylo věnováno jejich náročnému rozchodu.

Se Scarlett Johansson se Ryan Reynolds oženil v roce 2008 a snažili se, aby jejich život zůstal navzdory velkému zájmu médií ryze soukromý. Později se v rozhovoru pro Vanity Fair herečka nechala slyšet, že byla „velmi mladá a nevěděla, o čem to manželství vlastně je".

Mohlo by se vám líbit

Slavné ženy, které se rozhodly zůstat bezdětné

Mít děti není povinnost, ale velice osobní a soukromá volba. Některé z největších hvězd Hollywoodu se rozhodly, že rodičovství zkrátka není v jejich repertoáru a o tomto kroku se nebojí veřejně mluvit.
elle.cz

Ryan Reynolds, který byl vyhlášen v roce 2010 časopisem People jako „nejkrásnější muž roku", ale po rozvodu nezůstal dlouho sám. S Blake Lively tvoří mezi hollywoodskými herci velmi stabilní pár. Reynolds byl před pěti lety dokonce označen za „nejvíc sexy otce", ale své tělo vnímá jako nástroj. Pro film Blade Trinity neváhal přibrat velké množství svalové hmoty, k čemuž mu pomohla speciální dieta, kdy musel šest dní v týdnu přijmout 3200 kalorií a extrémně cvičit.

Na sport je Ryan Reynolds zvyklý odmalička, kdy jako nejmladší ze čtyř synů devět let hrál závodně fotbal. S bratry má dodnes velmi blízký vztah a se smíchem vzpomínají na historky z dětství, jako když si Reynolds nechal propíchnout ucho a jeho sourozenci, aby se na něj otec příliš nehněval, udělali to samé.

Roli ve filmu Deadpool se snažil získat dlouhých jedenáct let, akční hrdinové jsou zkrátka ztělesněním jeho kariéry. Projektu Deadpool byl ale Reynolds natolik oddaný, že si založil účet na Twitteru, Instagramu a Facebooku, aby snímek promoval. Kostým z filmu má prý dodnes ve sklepě a občas v něm postraší své dcery.

Nyní bude mít na svou rodinu o to víc času. Před pár dny Ryan Reynolds oznámil, že po ukončení natáčení filmu Spirited, který je hudebním filmem s vánoční tematikou, si bere volno. Místo velkých projektů tak bude chodit s dcerami na hřiště a jezdit na motorce. Alespoň na nějaký čas, protože další pokračování Deadpoola ho zřejmě nemine.

Mohlo by se vám líbit

Happy birthday Blake! Co jste o této úchvatné herečce nevěděli?

Přestože americkou herečku Blake Lively nahánějí paparazzi na každém kroku, je známá tím, že si pečlivě chrání svoje soukromí. V roce 2010 prohlásila: “Anonymita je pro mě poklad, který si střežím. Být herečkou je jedna věc a být slavnou druhá.” Od svých 28 je vdaná za muže svých snů Ryana Reynoldse a mají spolu tři děti. Co jste o této krásce, jejíž život se zdá dokonalý, nevěděli?
elle.cz