Nová láska Leonarda DiCapria Vittoria Ceretti: překoná syndrom 25?

Je to oficiální!

Před pár týdny si spolu vyšli v Santa Monice na ledovou kávu, o víkendu byli spatřeni v klubu na španělské Ibize. Vzhledem k tomu, že to bylo už poněkolikáté, co se Leo s Vittorií objevil na veřejnosti a tentokrát se neostýchal ji líbat před očima všech, spekuluje se, že to můžeme brát jako oficiální potvrzení nově vzniklého vztahu. A kdo je ta, která rozšířila Leonardovu sbírku krásných žen?

Kdo je Vittoria?

Vittoria Ceretti se narodila v roce 1998 v italské Brescii a její výrazné rysy a půvabná tvář ji už od teenagerských let předurčovaly ke kariéře modelky. Ve 14 letech se zúčastnila italského kola celosvětové modelingové soutěže Elite Model Look, a ve své domovině ji vyhrála. Soutěž jí otevřela dveře do světového modelingu, a tak dnes můžeme Vittoriu spatřit na molech luxusních značek jako Chanel, Gucci, Prada nebo Versace. Aktivní je také na sociálních sítích, na Instagramu ji najdete pod jménem @vittoria, kde sdílí střípky z modelingu a svého života s více než 1,5 milionem sledujících.

Božský Leo a konsilium terapeutů. Co je špatně s panem DiCaprio?

elle.cz

Z letní romance do vztahu 

Snímky Leonarda DiCapria líbajícího italskou modelku Vittorii Ceretti v klubu na Ibize se před pár dny staly virálními. Na videu, které získal web Page Six, byl DiCaprio viděn, jak se v sobotu kolem půl páté ráno líbá s Ceretti v klubu Hï Ibiza. Zatímco hvězda Vlka z Wall Street měla na sobě svůj typický low-cost outfit sestávající z černé baseballky a černého trička, italské krásce to slušelo v třpytivém topu na jedno rameno a v uhlazeném culíku. Nikoho nepřekvapilo, že přítelkyni 48letého herce je 25 let, což je jeho maximální vztahová hranice, kterou zatím žádná z jeho žen neprolomila. Výjimku měla tvořit jedině Gigi Hadid, které je 28 let a dokonce je také matkou. Jejich vztah ale nikdy nebyl oficiálně potvrzen a tak se s největší pravděpodobností jednalo jen o pár nezávazných setkání. Ani sofistikovaná Gigi tak nebyla tou osudovou ženou, které by byla udělena věková výjimka. Světové bulvární deníky nyní naznačují, že se Leonardo po delší době zase zamiloval a bere to vážněji.

Když věk nehraje roli: Hollywoodské páry s největším věkovým rozdílem

elle.cz

DiCaprio syndrom: 25 a dost!

S Vittorií, od které ho dělí 23 let, údajně strávil léto cestováním a je jí prý skutečně „zaujatý“. To je důvod, proč se o ní nemluví jako o dalším z řady hercových milostných úletů, ale jako o jeho „přítelkyni“. Naposledy se tímto titulem mohla chlubit Camilla Morrone, která po boku Leonarda strávila 4 roky. Bohužel jí je už 26, a tak musela z kola ven. Před Camillou stála po Leově boku krátce představitelka plavčice C.J. Parker z nové Pobřežní hlídky Kelly Rohrbach. V roce 2013 – 2014 stanul po boku DiCapria německý andílek Victoriaʼs Secret Toni Garrn. Pět let, konkrétně v období od roku 2005 do roku 2011 žil Leo s izraelskou modelkou Bar Refaeli, která je dnes vdaná a má tři děti. Roky 2000 - 2005 patřily nádherné Giselle Bündchen. S Leonardem je spojovala vášeň pro sport a ochranu životního prostředí. A Gisele měla také tu čest být Leonardovým prvním a na dlouhou dobu jediným oficiálním doprovodem na předávání Oscarů. Jenže zatímco Giselle toužila vést svůj život vážnějším směrem, Leo na tom svém nic měnit nechtěl. Pokud se nic nezmění ani na „DiCaprio syndromu“ aka „syndromu 25“, mají před sebou Vittoria a Leo pouhých osm měsíců vztahu, protože 7. června 2024 modelka oslaví své 26. narozeniny a postoupí tak do kategorie žen „too old for Leo DiCaprio“. Vzhledem k tomu, že se Vittoria v roce 2020 provdala za italského DJe Mattea Milleriho a dosud není známo, že by se rozvedli, to možná ale nebude tolik vadit.

Ženich na útěku: Poznejte (ex)přítelkyně Leonarda DiCapria

elle.cz

Zdroj: Instagram, pagesix.com, independent.co.uk