Jsou Leonardo DiCaprio a Gigi Hadid (zase) spolu?

Když se v minulém roce objevily první zmínky o tom, že spolu hollywoodský herec Leonardo DiCaprio a topmodelka Gigi Hadid randí, v reakci na to internet zaplavila vlna komentářů směřovaných na konto Leonardovy randící rovnice. Herec je totiž známý tím, že si vybírá o mnoho mladší přítelkyně, které nepřekročí věkovou hranici pětadvaceti let. Leonardo možná zestárne, ale jeho přítelkyním zůstane navždy 22 let. Podle tabulky, která se šíří sociálními sítěmi, 47letý DiCaprio nikdy nechodil se ženou starší pětadvaceti let a průměrný věk jeho přítelkyň je 22,9 let. A pak přišla Gigi. Gigi, která ve svých osmadvaceti letech do rovnice lásky nezapadá. Zřejmě Leonardo přehodnotil své životní priority, nebo jej topmodelka zkrátka uhranula. Ať je to tak či onak, internet se pár měsíců bavil nad výpočty rovnice pro další adeptku na tu pravou. Pak ale vše utichlo. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Setkání s jeho rodiči

Údajný vztah bývalého páru se přerušil, protože pro Gigi Hadid je prioritou její dvouletá dcera Khai, kterou má se zpěvákem Zaynem Malikem. Bulvární magazín Page Six na podzim minulého roku citoval anonymního respondenta: „Gigi nemá energii na to honit se za DiCapriem... Jeho rutina je pro ni příliš náročná." Po krátkém románku, který se letos přestal rozvíjet, to však nyní podle deníku Daily Mail opět začíná vypadat vážně – poté co byli jak Gigi i Leonardo spatřeni ve stejných londýnských lokalitách ve stejné době, čímž se šíří zvěsti, že jejich vztah je ještě stále naživu. Podle Daily Mail byl Leonardo v úterý večer spatřen, jak opouští hotel Chiltern Firehouse v Londýně se svými rodiči, Georgem DiCapriem a nevlastní matkou Peggy Farrar, a míří do nedaleké čínské restaurace China Tang. Krátce poté, co DiCapriovi odešli, opustila hotel Chiltern také Gigi a nastoupila do auta, které ji zavezlo do stejné restaurace. S ohledem na časy příjezdů není jasné, zda se jednalo o plánovaný večer nebo prostě o náhodné setkání. Nicméně po několika hodinách opustili DiCaprio a jeho rodiče restauraci, aby se vrátili do hotelu, a Hadid odešla chvíli poté také zpět, kde pravděpodobně pobývá během svého pobytu v Londýně.

Ženich na útěku: Poznejte (ex)přítelkyně Leonarda DiCapria

elle.cz

Důkazy? Máme.

Další zdroj také informoval o tom, že Gigi a Leonardo se dříve v tomto týdnu znovu setkali v China Tang, kde se konala intimní večeře pro dvacet osob, pořádaná jejich společným přítelem. Zdá se, že si Gigi a Leonardo užívají společných cest, na kterých podnikají inkognito setkání. V květnu se například také zúčastnili večeře v Cipriani Downtown v Soho v New Yorku, ale nebyli sedět vedle sebe a opustili místo odděleně kolem druhé hodiny ranní. Jistě, nedělejme ukvapené názory. Vše bude potvrzeno, až ty dva skutečně uvidíme bok po boku. Ale není vše toto nad slunce jasné a usvědčující o tom, že jsou (zase) spolu? 

Gigi Hadid: Hvězda kalendáře Pirelli, matka i zapálená filantropka

elle.cz

Zdroj: Page Six, Daily Mail, Insider, ELLE.com