Porcelán, kov a dřevo: Trend rodinného dědictví hlásí návrat

Ikonické bytové doplňky

Jedním z nejvýznamnějších trhů pro luxusní bytové doplňky je Itálie. Není proto žádným překvapením, že touto cestou se vydala také římská módní značka Fendi. Ke svému luxusnímu repertoáru konfekce, brýlí, bot a doplňků připojila první kolekci Home Decor & Lifestyle Accessories. Pod kreativním vedením Silvie Venturini Fendi vznikly nádherné bytové doplňky ozdobené ikonickými logy značky, jako je např. O'Lock, Fendi Roma a Pequin. Po otevření letní pop-up kavárny Fendi v roce 2019 je to další pozoruhodný počin značky. 

Ochutnávka z Fendi Casa:

Zemité i zářivé barvy

Kolekci Fendi Casa udávají tón nejjemnější kůže napa a porcelán Limoges. Vynikající řemeslné zpracování je umocněno přírodními dřevěnými intarziemi vymyšlenými tak, aby připomínaly pruhovaný efekt Pequin, okamžitě rozpoznatelný jako klasika Fendi. Barevná paleta kolekce se odehrává v zemitých, zlatých i zářivých odstínech žluté, zelené a růžové.

 

Na všední i výjimečné dny

Vybírat si můžete z porcelánových souprav, podnosů, svícnů, krabic a také z kašmírového bytového textilu jako jsou polštáře a měkké plédy v neutrálních barvách. Pomyslnou třešničkou na dortu kolekce bytových doplňků doplňují tradiční stolní hry jako piškvorky, dáma apod. opět oděné do barev a log módního domu.

 

 

Zdroj: Fendi, wonderlandmagazine.com