Račte škrtnout sirkou: Ty nejlepší svíčky a interiérové vůně na zimu

Dny se krátí, noci se prodlužují. Slunce vídáme čím dál tím méně a oblohu zahaluje neprostupná šeď. Právě teď je ten správný čas prosvítit naše domovy útulným světlem, které vyzývá k meditaci. Svíčky, františky, vykuřovadla a vonné tyčinky, to vše pomůže k navození vnitřního klidu a přivolání vánoční atmosféry, chcete-li. Vůně má dar probouzet v nás vzpomínky, a dokáže je přivolat ze všech našich smyslů zřejmě nejdůvěrněji. Tak škrtněte sirkou a nechte se unášet tam, kam vás vaše myšlenky zavedou.

Ať už si zalézáte na chvíli o samotě nebo se scházíte s přáteli, aromatická svíčka či vonná tyčinka dokáže navodit jakoukoli zimní náladu. Vybrat tu správnou vonnou kombinaci pro vaši seanci není těžké. Ale přece jen, připravili jsme pro vás patnáct ikonických aromat i novinek, kterými se při výběru můžete nechat inspirovat...

Vyberte si pro svou meditaci tu nejlepší vůni...

Text: Autorský článek, archiv značek

Mohlo by se vám líbit

Coffee table books o módě

Jsou velké a těžké, jsou vizuálně krásné a překypují informacemi. A tak je jejich listování samo o sobě rituálem vyžadujícím poklidnou hudební kulisu a více než jen jeden volný večer. Račte se pohodlně usadit a začíst se do těch nejlepších módních coffee table books! Jakými knižními klenoty na svém konferenčním stolku oslníte nejen návštěvy, ale v první řadě sami sebe?
elle.cz

Zdroj: Autorský článek