Kavárna Fendi, v níž si touží udělat fotku každá "insta girl"

Nejstylovější kavárna v Londýně otevřena! Ale pozor, pouze na prázdniny. Módní značka Fendi představuje svou novou kolekci. Croissanty, značkové cappuccino a sušenky ve tvaru kabelek. Přijďte je vyzkoušet do pátého patra proslulého obchodního domu Harrods v centru Londýna a neodejdete bez galerie plné fotek ve vašem telefonu. Ateliér kavárny od Joshuy Videse vám neumožní jednat jinak.

Jste milovnice módy, loga Fendi a originálních interiérů? Potom kupujte letenky do Londýna a vychutnejte si kávu v ráji. Přesněji řečeno v kavárně Fendi, jež je přes prázdniny otevřena v centru Harrods. Luxusní módní značka přinesla do Anglie vánek Itálie v podobě tématické kavárny, voňavého pečiva a dezertů s logem FF.

fendi

Design pop-upu má na svědomí Joshua Vides, jenž prostor zahalil do černobílé grafiky, která se promítá nejen na stěnách a nábytku, ale také na nádobí nebo dortech. Oficiálně vyhlašujeme toto místo za nejfotogeničtější kavárnu léta. A komu by dezert s kávou nestačil, může si v dechberoucích prostorech personalizovat kabelku Fendi Peekaboo, nebo si ji složit z nejrůznějších materiálů a barev podle svých představ. Unikátní kousky stejně zbožňujeme nejvíc, tak nezapomeňte na tu fotku na Instagram. Lajkujeme ji už teď.

Dáte si kávu ve Fendi café?